0

Toki firması bir çok ilde toplu olarak konut inşaatı yapan ve özellikle geliri dar olan vatandaşların en büyük dayanağı haline gelen devlet kurumu olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Toki aracılığı ile ev sahibi olmak isteyen kişiler kendilerine belli bir miktarda finansman sağlamaları gerekiyor. Tokiden ev aldığınızda kredinizi kapatmak için kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Toki Kredi 2019 yılı içerisinde tüketicilere sunulmuştur. Yazımızın devamında toki borçlarını erken kapatıp devlete ait bankaya borçlanmak isteyen kişilerin nasıl yol izlemesi gerektiği hakkında detayları ileteceğiz.

Bu duruma ek olarak Ziraat Bankasının kişilerin kredi kartı borçlarını kapatmak için sunmuş olduğu Birleştiren İhtiyaç Kredisi  ile kart borçlarını ödeyebilirler.

Ziraat Bankası Toki Kredisi 2019

Devlet bankası olan Ziraat bankası kişilerin en çok tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle de emekli kesimin maaşlarını almak için tercih ettikleri banka olmuştur.

Kişilere güvence ve çeşitli kampanyalar sunan kişiler Ziraat Bankası toki kredisi 2019 kampanyasından yararlanarak toki borçlarını bankaya taşıyabilirler. Ziraat bankası bu kampanyasından yararlanmak için aktif halde ziraat müşterisi olmanız da gerekmiyor. Tüm kişilere sunulan bu kampanya ile gerekli desteği alabilirsiniz. Toki kredisi almak için kredi skorunuz önemlidir. Kredi skorunuzda sorun bulunmaması halinde ziraat bankası üzerinden kredinizi alabilirsiniz. Gerekli evrakları temin etmeniz veya şartları yerine getirmeniz yeterli olur. Örnek verecek olursak eğer toki geri ödeme borcu 140.000 TL kalmış olan bir kişi banka üzerinden 100.00 TL tutarında kredi çekebilir. Bu kredi tutarları maaşınız ile orantılıdır. Gelirinize göre belirlenen kredi miktarı hakkında en sağlıklı bilgiyi ziraat bankası üzerinden alabilirsiniz. Krediden yararlanmak istiyorsanız banka şubelerine gidip toki kredisi hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Başvuru işlemlerini tamamlamanız halinde toki borcunuzu kapatıp daha rahat taksit ödemeleri ile bankaya geri ödemesini yapabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”1416″]

Ziraat Toki Kredisi Alma Şartları 2019

Ziraat Bankası üzerinden toki kredisi almak istiyorsanız bazı şartlar uymanız ve yerine getirmeniz gerekiyor. Bu durumun detaylarını aşağıda sizlere maddeler halinde sunalım.

  • Almak istediğiniz kredi tutarı ile toki borcunuzu tamamen kapatmanız gerekiyor. Bu kredi farklı ihtiyaçlar için kullanılamaz.
  • Torki borcunun  %25 i ve üzerindeki borcunu kapatmak isteyen kişiler bu krediden yararlanabilir.
  • Toki ödemelerine 2017 yılı içerisinde başlayan konut sahipleri veya iş yeri sahipleri bu krediden yararlanabilir.

Bu şartları yerine getiren kişiler kredi kullanma hakkı elde eder. Kredi kullanmak isteyen kişiler için kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Ziraat toki kredisi alma şartları 2019 detayını da sizlere aktarmış olduk.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir