0

Ziraat Bankası, Türkiye’de hizmetlerine aktif şekilde devam eden en köklü bankalar arasında yer almaktadır. Bireysel müşteriler için pek çok hizmet sunmaktadır. Bireysel müşterilerin yanı sıra da kurumsal, ticari ve Kobi müşterileri için de hizmetlerine devam eden Ziraat Bankası, üye iş yerleri içinde Pos cihazı temin ediyor. Alacağınız pos cihazı ile ilgili yaşanan aksaklıklar, teknik problem için destek alabilirsiniz. Ziraat POS destek hattı ve sunduğu hizmetler detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ziraat POS Destek Telefon Numarası

Ziraat POS Destek Telefon Hattı ve Sunduğu Hizmetler

Genelde bankaların pos cihazı oluyor. Ziraat bankası pos destek hattı ile iletişime geçerek bankanın sizlere sunduğu POS, sanal POS ve yazarkasa POS cihazları için gerekli desteği alabilirsiniz. Ziraat pos destek hattı ile sahip olduğunuz pos cihazları için alabileceğiniz hizmetler aşağıda yer almaktadır.

  • Problemler
  • Arızalar
  • Sorular
  • İstekler
  • Öneri ve Şikayetler

Ziraat  Pos destek telefon numarası ise 0850 202 35 00’dır. Belirtilen bu numara ile iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz. Banka bu konuda sizlere hızlı bir destek sağlayacaktır.

Ziraat Pos Arızası Destek Hattı

Ziraat pos arızası sorunları için 7/24 hizmet sunan Ziraat Pos Destek hattı telefonlarını kullanabilirsiniz. Pos cihazı üzerinde size iletilen Ziraat Pos arıza kodu ile birlikte destek hattıyla iletişime geçmeniz sorununuzun hızlı çözümlenmesine katkı sağlayacaktır.

Ziraat  POS Ekstresi Ücretleri Ne Kadar?

Ziraat POS Destek Telefon Hattı ve Sunduğu Hizmetler

Ziraat bankasının, firma sahiplerine sunduğu masaüstü POS cihazı, sanal pos, mobil pos, temassız pos gibi hizmetler için belli bir miktarda ücret alıyor. Bu ücretler aylık olarak talep edilmektedir. İşletmelerin aylık ciroları göz önünde bulundurularak belirleniyor ve pos ekstresi ciroya göre talep edilmektedir. Pos ekstreleri ile ilgili güncel bilgi almak istiyorsanız yukarıda belirtmiş olduğunuz ziraat pos destek telefon hattına ulaşıp gerekli detayları alabilirsiniz.  Ek olarak ziraat sanal pos ücretleri için size en yakın banka şubesine sorgulayabilirsiniz.

Ziraat Bankası POS Komisyon Oranları

Ziraat bankası Pos ekstresi ücreti dışında pos komisyonu da bulunuyor. Bu pos komisyon oranları işletme sahibi vermiş olduğu taahhüde ve tutara göre değişkenlik gösterecektir. Komisyonsuz pos kullanmak istiyorsanız eğer uzun vadeli ve yüksek tutarlı kullanım sözü vermeniz gerekiyor. Pos komisyon oranları hakkında destek hattı telefon numarasından veya ziraat şubelerinden detayları talep edebilirsiniz.

Ziraat pos destek tel : 0850 202 35 00

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir