0

Ülkemizde 18 yaşına girmiş her birey kredi kartı ürünlerinden yararlanabiliyor. Kredi kartı başvurularında bazı evraklar istense de pek çok kişinin birden fazla kredi kartı olduğunu söyleyebiliriz.

Ziraat kredi kartı yapılandırma 2019 işlemlerini hakkında sizlere detaylar ileteceğiz. Bilinçsiz ve kontrolsüz yapmış olduğumuz alışverişler nedeniyle kart borcumuzu fazla gelebilir. Bu durumda bankanın aylık olarak kredi kartı kullanıcısına kesmiş olduğu ekstrelerde görmüş olduğumuz minimum asgari tutarı ödemekte zorluk çekebiliriz. Bu durumda yaşamış olduğumuz sıkıntılı süreç kredi notumuzu etkileyebilir. Kredi notumuzun etkilenmesi demek bankalarla artık çalışma şansımızın bir o kadar azalması demektir. Bu yüzden borçlarımızı düzenli ödeyip, kart ödemelerimizi veya fatura ödemelerimizi aksatmamamız gerekiyor.

Kredi kartı yapılandırma işlemlerini sizlere iletelim.

[ilgiliicerik icerik_id=”1209″]

Ziraat Kredi Kartı Kapatma Kredisi 2019

Ziraat bankası yapmış olduğu açıklamada tüketicilere müjdeli haberi verdi. Bankanın “birleştiren ihtiyaç kredisi” adı altında tüketicilere sunmuş olduğu krediden yararlanıp kredi kartı borcunuzu ödeyebileceksiniz. Bu durum için sadece Ziraat Bankası müşterileri için geçerli değil. Diğer tüm bankalarda bulunan kredi kartı borcunuz Ziraat Bankası üzerinden alacağınız birleştiren ihtiyaç kredisi kullanarak kapatmak mümkün olacaktır.

Yapılandırma işlemleri kişiler için büyük fırsattır. Ödeme işlemlerinde zorluk çeken kişiler bu fırsatlardan yararlanarak kredi kartı borçlarını ödeyebilir. Kredi kartı borcu son ödeme tarihi geçtiği her gün boyunca faiz işlemektedir. Bu faiz oranları Merkez bankası tarafından 3 ayda bir açıklanıyordu. Kredi kartı borcunun geç ödenmesi nedeniyle borca eklenen en yüksek akdi  faiz oranı %2,25 ve gecikme faiz oranı ise %2,75’tir. Ziraat kredi kartı kapatma kredisi 2019 kampanyasından yararlandığınız yani birleştiren ihtiyaç kredisine başvuru yaptığınız bu oran ise %1,10 60 aya kadar ise %1,20 faiz üzerinden olacaktır. Bu faiz oranları oldukça avantajlı gözükmektedir.

Ziraat Kredi Kartı Yapılandırma Başvuru 2019

Ziraat kredi yapılandırma işlemleri için en yakın ziraat şubesine müracaat etmeniz gerekecektir. Bankanın sunmuş olduğu bu kampanyadan herkes yararlanma hakkına sahiptir. Borcunuzu ödemekte zorluk çekiyorsanız eğer banka ile iletişime geçip birleştiren kredi imkanından yararlanabilirsiniz.

Birleştiren kredi kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Kredi kartı borçlarını ödeyemediğiniz her gün kartınızı ekstra olarak gecikme faizi de eklenecektir. Bu durum da oldukça can sıkıp ödeme zorluğu yaşamanıza neden olabilir. Birleştiren İhtiyaç Kredisi  kampanyalı ürününden yararlanarak kredi kartı borçlarınızı yapılandırmak mümkün hale gelmiştir. Ziraat Kredi kartı yapılandırma başvuru 2019 yılı içerisindeki tüm detaylar banka şubesi veya çağrı merkezi üzerinden öğrenilebilir. Sitemiz aracılığı ile de sizlere gerekli tüm bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir