Yüksek Faizli Vadeli Mevduat Hesabı

tarafından
137
Yüksek Faizli Vadeli Mevduat Hesabı

Yüksek Faizli Vadeli Mevduat Hesabı Halkbank’ta!

Halkbank, düzenlediği yüksek faizli mevduat hesabı kampanyası ile birlikte birikimlerinizi değerlendirerek, hayallerinize kavuşmanıza ve ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılamanıza olanak sağlıyor. İşte Halkbank tarafından düzenlenen vadeli mevduat hesabı kampanyasına dair tüm detaylar!

Halkbank, düzenlediği yüksek faizli mevduat hesabı kampanyası ile birlikte yatırımlarınızı kolay bir şekilde büyütmenize olanak sağlıyor. Tamamıyla devlet güvencesi altında olan birikimlerinizi, güvenli bir şekilde yatırıma dönüştürmek için ideal bir yatırım ürünü olan Halkbank Vadeli Mevduat Hesabı ile, uzun vade sürecinde yaşanacak faiz oranları değişimlerinden etkilenmeden, risksiz bir getiri ile birlikte yüksek faiz oranları eşliğinde değerlendirebilirsiniz.

Hem Türk Lirası, hem de döviz kurları cinsinden açabileceğiniz Halkbank mevduat hesabı ile birlikte, belirlediğiniz vade süreci sonudna önceden belirtmemeniz halinde vade süreciniz, güncel faiz oranları ile yenilenerek yatırımlarınız büyümeye devam eder. Talebiniz doğrultusunda vade sürecinizin sonunda paranız, eklenen faiz oranı ile birlikte vadesiz hesabınıza aktarılır. Diğer bir seçeneğiniz ise, her vade sürecinizin sonunda, birikiminizin üzerine faizden gelen tutar eklenerek, yeni oluşan tutar üzerinden birikimlerinizin büyümesi devam ettirilir.

[ilgiliicerik icerik_id=”2270″]

Halkbank Vadeli Mevduat Hesabının Faiz Oranları!

500 Türk Lirası’ndan, 25 bin ve üzeri Türk Lirası cinsinden hesap tercihlerinizde aylık vade tercihinde aylık yüzde 4,5 oranında faiz uygulaması yapılırken, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık vade tercihlerinizde yüzde 4,75 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır.

Birikimlerinizi güvenli bir şekilde yükseltmek istiyorsanız, siz de size en yakın Halkbank şubesine giderek hemen bir vadeli hesap sahibi olabilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]