0

N kolay kredi paketleri nakit ihtiyacı olanlar için büyük bir fırsat olarak görülebilir. N kolay kredi çekmek isteyenler, uygun faiz oranlarını değerlendirerek, 2.000 TL kredi, 5.000 TL kredi, 10.000 TL kredi ve 40.000 TL kredi alabilir. 3 adımda kolay başvuru prosedürü ile N kolay kredi almak çok kolay. Kredi başvurusu ise resmi internet sitesi üzerinden yapılıyor. İşte merakla beklenen yeni kredi paketlerinde, kredi tutarı ve aylık yapacağınız ödemelerin cetveli…

N Kolay Kredi Paketleri ve Aylık Geri Ödemeler

Yeni N Kolay Kredi Paketleri

Bu platformda 2.000 TL krediyi isterseniz 36 ayda geri ödemek koşulu ile alabilirsiniz. Bu durumda faiz 1.49 olarak uygulanacak ve ayda 75.82 TL taksit ödemesi yapacaksınız. 10.000 TL kredi için geri ödeme seçenekleri 12 ay, 24 ay ve 36 ay olarak 3 farklı ödeme planı ile seçilebilir. 12 ay geri ödeme planında 10.000 TL kredi karşılığında bankaya ayda 961 TL geri ödeme yapmanız gerekiyor.

Aynı miktarda krediyi 24 ayda ödemek isterseniz ayda 544 TL geri ödeme yapabilirsiniz. Yine 10.000 TL Krediyi 36 ayda geri ödemek isterseniz bu durumda bankaya ayda 409 TL geri ödeme yapmanız gerekiyor. Geri ödeme gücünüze göre bu 10.000 TL’lik kredi paketlerinden birini seçebilirsiniz.

N Kolay kredi paketi bununla sınırlı değil, bankadan 40.000 TL kredi almak isterseniz bunu da 36 taksite bölerek geri ödeme seçeneğiniz var. 40.000 TL kredi aldığınızda, bankaya ayda 1.637 TL geri ödeyerek kredinizin ödemesini 3 yılda tamamlayabilirsiniz.

Aktif bank tarafından müşterileri için sunulan, kolay alınabilen bu kredi bir nevi ihtiyaç kredisidir. Bu kredileri ister 3 ay ister 36 aylık geri ödeme planları oluşturarak da ödeyebilirsiniz. Tutarlar 2.000 TL ile 40.000 TL arasında değişmektedir. Bu kredi türünün en büyük avantajı ise, evinizden internet şubesi ile iletişime geçerek krediyi alabilmenizdir.

Bir çok git-gel ve bankaların sıkıcı evrak prosedürlerine boğulmadan başvurunuzu 3 adımda yapabiliyorsunuz. Sistemde dileyen müşteriler için, sigortalı kredi çekme seçeneği de var. Sigortalı kredi çekmeyi seçerseniz, sigorta ücreti, size verilecek kredi miktarından düşülecektir. Bu konudaki detaylı bilgi için Aktif bank internet sitesine girebilirsiniz.

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yeni N Kolay Kredi Paketleri

3 adımda kolayca internet üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz, bunun için ihtiyacınız olan bilgiler;

  • TC Kimlik NO
  • E-Posta
  • Cep No

Bilgileridir. Bankalar, krediye başvuran bireyler için gerekli araştırmayı yaparlar, kredi notunu araştırırlar. Herhangi bir sorun yoksa kredinizi onaylarlar ve size mesaj gönderirler. Aktif bank tarafından verilen bu kredi paketinden yararlanmak için ise, 3050 numaralı SMS hattına KREDI yazmanız ve ardından bir boşluk bırakarak TC Kimlik NO’sunu yazmanız yeterlidir. Sonrasında gerekli birimden temsilci sizi arayarak kredi detaylarını ve durumu aktaracaktır.

Bu banka ile sözleşme yapanlar için kredi almak daha hızlı ve daha kolay olacaktır. Sözleşme yapmayanlar için ise kurye gönderilerek, hem N Kolay kart verilecek hem de sözleşme getirilerek imzalatılacaktır. Bu noktada herkese kredi veriliyor mu sorusu akla gelebilir, bankanın aradığı şart, 18 yaşını geçmiş olmak ve kredi notunun beklenen kriterleri karşılamasıdır.

 

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansci

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir