0

Yapı Kredi kredi kartı şifre alma 2019 işlemleri hakkında tüm detayları ileteceğiz.

Teknolojiyi en hızlı şekilde tüketicilere ulaştıran bankaların başında yer alan Yapı Kredi bankası kart şifresi almak için bazı adımlar bulunuyor. Yapı Kredi bankamatik kart şifresi ve Yapı Kredi kredi kartı şifresi almak için izlemeniz gereken yöntemleri aşağıda bulabilirsiniz.

Kredi Kartı Şifresi Alma Yapı Kredi

Bankadan temin etmiş olduğunuz kartlara şifre belirlemeniz gerekmektedir. Yapı kredi bankasına ait olan kredi kartın şifresini  almak için farklı yollar bulunuyor. Bankanın çağrı merkezi olan 444 0 444 numarası ile 0850 222 0 444 numaralı çağrı merkezlerini arayarak kart şifresi belirleme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu duruma ek olarak Yapı Kredi bankasının şubelerine giderek şifre belirleme talebinizi gişede bulunan görevliye iletirseniz sizlere yardımcı olacaktır. Kart şifresi belirlemek için bu iki yöntem en kolay yoldur. Banka numarasını arayıp sesli operatörden tuşlamaları yaparak kart şifrenizi alabilirsiniz.

İnternet üzerinden ise https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-sifre-belirleme adresine giriş yaptığınızda aşağıdaki ekran karşınıza gelecektir.

Kredi Kartı Şifresi Alma Yapı Kredi

Yukarıda ekran görüntüsünde görmüş olduğunuz bilgileri girdikten sonra sizin açmış olduğunuz ekranda belirlenen güvenlik kodunu girmeniz ve devam tuşuna basmanız gerekiyor. Daha sonra kişisel bilgileri girişini yaparak devam ettiğinizde, kart şifresi belirleme adımına geleceksiniz. Buradan kart şifrenizi iletilen bilgilere göre giriş yaparak belirleyebilirsiniz. Kredi kartı şifresi belirlenirken ardışık sayılar, tekrardan eden sayıları kullanamazsınız.

Yapı Kredi Bankamatik Kartı Şifre Alma

Yapı kredi bankamatik kartı şifre alma işlemleriniz için 5 farklı yol bulunuyor. Kart şifresi almak için İnternet üzerinden, Mobil uygulama üzerinden, ATM’lerden, Müşteri temsilcileri aracılığı ve şubeden olmak üzere kart belirleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankamatik kart şifresini belirlemek için en çok tercih edilen yöntemlerden birisi internet üzerinden ve mobil uygulama üzerinden olduğunu belirtelim. Akıllı telefonunuz varsa telefonunuza yüklediğiniz yapı kredi internet bankacılığı ile bankamatik şifrenizi belirleyebilirsiniz. ATM üzerinden kart şifrenizi belirlemek istiyorsanız kartınızı ATM’e taktıktan sonra Kullanıcı Başvuru İşlemleri menüsüne giriş yaparak yeni şifre alma işlemine basmanız yeterli olacaktır. Bu işlem sonrası ATM sizden yeni oluşturmak istediğiniz şifreyi iki defa girmenizi isteyecektir. Eşleşen şifreler sonrası şifrenizi oluşturmuş olacaksınız ve kartınızı güvenli bir şekilde kullanabileceksiniz.

Kredi kartı veya bankamatik kartı şifresi belirlediğinizde bu şifreyi unutmamanız lazım. Unutmanız durumunda şifre unuttum seçenekleri üzerinden kart şifrenizi tekrar belirleyebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir