0

Vakıfbank kredili bankomat ile vadesiz mevduat hesabınızda yeterli para olmasa bile, belirlenen limitiniz dahilinde birçok bankacılık işlemlerinden yararlanabiliyorsunuz. Bu durum bazı bankalarda esnek hesap veya artı hesap olarak adlandırılıyor ancak vakıfbankta ise bankomat olarak adlandırılmaktadır.

Vakıfbank kredili bankomat başvuru için neler yapılması gerektiği ve limit arttırma işlemleri hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Vakıfbank Kredili Bankomat Başvuru 2019

Vakıfbank pek çok alanda faaliyetini gösteren, birden fazla bankacılık ürünleri sayesinde pek çok kişinin tercih ettiği banka arasında yer almaktadır. Vakıfbank üzerinden özelikle maaş müşterileri dahil pek çok kişi vakıfbank kredili bankomat hesabı açtırmak istemektedir.

Kredi bankomat ne işe yarar diye sorarsanız eğer bu durum kişilerin zor zamanlarında ihtiyaç duyduğu finansmanı hızlıca sağlamak diyebiliriz. Vakıfbank kredili bankomat başvuru 2019 işlemleri için gereken adımları sizlere ileteceğiz. Başvuru için üç alternatif yol bulunuyor. Bunlar ATM ve İnternet Bankacılığı ve Vakıfbank şubeleridir. Size en yakın Vakıfbank şubelerine giderek bankomat hesabı açtırabilirsiniz.  İnternet Bankacılığı ile başvuru yapmak için internet bankacılığına giriş yaparak ekranın sol alt tarafında yer alan menü üzerinden başvurular tıklayıp kredili bankomat başvurusu yapabilirsiniz. ATM aracılığı ile bankomata başvurmak istiyorsanız ATM kartınızla bankacılık işlemlerine giriş yapıp diğer işlemler – başvuru- kredili bankomat  (KMH) talebi bölümünden başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Başvuru işlemlerinizi tamamladığınızda sözleşme ve ekleri başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz mail adresine gönderiliyor. Sizde isterseniz banka şubelerine gidip sözleşmeyi ücretsiz talep edebilirsiniz.

Kredili bankomat özelliklerinden bahsedecek olursak, hesabınızda para olmasa bile kredili bankomat limit dahilinde para çekim işlemi yapabilirsiniz. EFT, havale, fatura ödemesi gibi her türlü bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza düzenli ödeme talimatı vererek doğal gaz, elektrik, su ve telefon gibi fatura ödemelerinizi taksitli bir şekilde kira öder gibi düzenli ve zamanında yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredili Bankomat Limit Arttırma

Başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz kredili bankomat hesap limitiniz yeterli gelmiyorsa bu limiti yükseltmeniz mümkündür. Banka şubeleri veya İnternet bankacılığı aracılığıyla limit arttırma talebi başvurusu yapabilirsiniz. Bunlarla zaman kaybetmek istemiyorsanız bankaya kayıtlı olan cep telefonu numaranız üzerinden vakıfbank kredili bankomat limit arttırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Acil ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılan bu hesaplar için sms ile limit arttırma işlemini aşağıda sizlere ilettik.

SMS ile kredili bankomat hesabınızın limiti arttırmak istiyorsanız bankaya kayıtlı olan cep telefonunuzdan KMH boşluk TC KİMLİK No yazıp boşluk bırakıp Talep edilen KMH limitini 5724’e mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Örnek SMS içeriği detayı; KMH 123892348912 1500

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir