Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma Nasıl Yapılır

tarafından
141
Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma Nasıl Yapılır

Ülkemizin en büyük bankalarından biri olan Vakıfbank müşterilere sağlamış olduğu en büyük kolaylıklardan birisi de İnternet bankacılığıdır.  Müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, istikrarlı ve yükselen değeri ile en çok tercih edilen bankalardan biri olan Vakıfbank internet bankacılığı işlemlerini sizlere aktaracağız.

Ülkemizde her geçen gün teknoloji gelişiyor. Teknolojinin hızla geliştiği dönemde her bankanın kendisine ait internet bankacılığı bulunmaktadır. Vakıfbank internet bankacılığı uygulamasını tablet, bilgisayar veya akıllı telefonlarınıza indirip, hızlı arayüz özelliği ile işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı kullanmak için öncelikle şifre almanız gerekiyor. Bizde sizlere yazımızın devamında vakifbank internet bankacılığı şifre alma nasıl yapılır sorusunun cevabını vereceğiz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre

Vakıfbank İnternet Bankacılığı şifre alma işlemleri için pek çok yol bulunuyor. İnternet bankacılığına giriş yapabilmeniz için izleyebileceğiniz yollar internet, akıllı telefon, atm, çağrı merkezi veya şube üzerinden şifrenizi alabilirsiniz. Bu işlemleri nasıl yapabileceğinize dair tüm detayları sıralı bir şekilde ileteceğiz.

1- İnternet Üzerinden Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifresi Almak

Vakıfbank internet sitesi üzerinden şifrenizi alabilmeniz mümkündür. https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/sifreal/AnindaSifre/AnindaSifre.aspx adresine giriş yaparak sizden istenen bilgileri (müşteri numarası, kart numarası, kişisel bilgiler vb. gibi) şifre almak istiyorum komutunu takip ederek ilk şifrenizi alabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için bankanın müşterisi olmanız ve müşteri numarası veya kart numarasına sahip olmanız gerekiyor. İletmiş olduğumuz adres üzerinden gerekli talimatları takip ederek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre

2- Akıllı Telefon Üzerinden Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifresi Almak

Öncelikle tablet veya akıllı telefonumuz varsa bankanın internet bankacılığı uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İndirmiş olduğunuz uygulamaya giriş yaparak sizden istenen bilgileri doldurup “şifre al/şifre değiştir” gibi komutları takip ederek şifrenizi belirleyebilirsiniz. Giriş yaptığınızda kart numarası veya müşteri numaranızı biliyor olmanız gerekmektedir.

[ilgiliicerik icerik_id=”1288″]

3- ATM Üzerinden Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifresi Almak

Vakıfbank bankomat veya kredi kartınızı atm’e yerleştirdikten sonra ana menüden veya başvuru menüsünden internet veya internet bankacılığı sekmesi ile şifre talebinde bulunabilirsiniz. Vakıfbank’a kayıtlı olan telefonunuza gelen şifre ile internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Banka tarafından gelen şifre tek kullanımlıktır. Tekrar giriş yapmanız gerektiğinde telefonunuza yeni şifre gelecek ve şifreyi girdikten sonra işlemlerinize devam edebileceksiniz.

4- Vakıfbank Çağrı Merkezi Üzerinden İnternet Bankacılığı Şifresi Almak

Vakıfbank çağrı merkezi 0850 222 0724 arayıp, müşteri temsilcisine bağlanıp veya otomatik tuşlama yöntemi ile tek kullanımlık internet bankacılığı şifresini alabiliyorsunuz. Bankadan telefonuza gelecek olan şifre ile mobil bankacılığa giriş yapabilirsiniz.

5- Vakıfbank Şubesinden İnternet Bankacılığı Şifresi Almak

Size en yakın olan Vakıfbank şubelerine giderek bireysel müşteri temsilcisine talebinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. İnternet bankacılığı şifresi almak istediğinizi belirttiğinizde sizden alacağı bilgiler ile bankaya kayıtlı telefonunuza gelen doğrulama mesajı gönderilecek. Bu şifreyi müşteri temsilcisine belirtmeniz durumunda şifreniz oluşturulup, dilediğiniz gibi İnternet bankacılığını kullanabileceksiniz.

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]