Vakıfbank Emekli Maaş Promosyonu 2019

tarafından
139
Vakıfbank Emekli Maaş Promosyonu 2019

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Vakıfbank 2019 yılı promosyonları arasında, emeklilere sunmuş olduğu kampanyalar bulunmaktadır.

Emekli maaşı alan kişilerin maaşlarını Vakıfbank’a taşımaları karşılığında 450 TL’ye varan promosyon sunulmaktadır. Vakıfbank emekli maaş promosyonu 2019 yılı içerisinde taahit dahilinde tüketicilere sunulmaktadır. Emekli maaşını Vakıfbank üzerinden almayı düşünen veya emekli maaşını taşıyan kişilere banka tarafından fırsat sunulmaktadır.

Vakıfbank emekli promosyonu başvuru işlemleri ve promosyonun ne kadar olduğuna dair tüm bilgileri sizlere aktaralım.

Vakıfbank Emekli Promosyonu Başvurusu 2019

Emekli maaş promosyonundan faydalanmak isteyen vatandaşlar Türkiye’de faaliyet gösteren tüm Vakıfbank şubelerine giderek başvuru işlemi yapabilir. Bu işleme sadece banka şubelerinden değil, Vakıfbank ATM, İnternet Bankacılığı veya Telefon bankacılığı üzerinden de yapabilirsiniz.

Sosyal Sigortalar Kurumu ve Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O arasında yapılan anlaşmalar gereği emeklilik promosyonları verilmektedir. Vatandaşlara sunulan promosyonlar aldıkları maaşa göre değişkenlik göstermektedir. Vakıfbank emekli promosyonu başvurusu 2019 kampanyasından yararlanmak istiyorsanız 3 yıl boyunca maaşını Vakıfbank’tan almanız gerekmektedir.

[ilgiliicerik icerik_id=”1349″]

Vakıfbank Emeklilik Promosyonu Ne Kadar 2019

Türkiye Cumhuriyeti olan ve 18 yaş üzeri emekli maaşı almaya hak kazanan tüm vatandaşlar, Vakıfbank şubelerine başvuru yaparak emekli promosyonundan yararlanabilirler. Banka tarafından promosyona başvuru yapmak isteyen kişilere sözleme ve taahhütname oluşturarak yapılmaktadır. 3 sene boyunca emeklilik maaşını Vakıfbank üzerinden almayı taahhüt ederseniz eğer bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kapmanya dahilinde;

  • 1000 TL’ye kadar emekli maaşı olan vatandaşlar için 300 TL promosyon,
  • 1000 TL ile 2000 TL arasında emekli maaşı alan vatandaşlar için 375 TL promosyon,
  • 2000 TL ve üzeri emeklilik maaşı alanlar içinse 450 TL,

Emeklilik promosyonu verilecektir. Vakıfbank Emeklilik promosyonu ne kadar 2019 sorusunun cevabı kısaca alacağınız maaşa göre değişkenlik gösterecektir.

Vakıfbank Emekli Maaşı Avantajları 2019

Emeklilik maaşınızı Vakıfbank üzerinden alan veya maaşını Vakıfbank’a taşıyan kişiler için banka tarafından kampanyalar sunulmaktadır. Vakıfbank üzerinden alacağınız elektronik kartlarınızdan da kart aidatı alınmıyor. Emekli promosyonu alan ve Vakıfbank kredi kartı kullanan vatandaşlardan kart aidatı alınmamaktadır.

Ek olarak özel avantajlar arasında ücretsiz HGS etiketi banka tarafından kişilere verilmektedir. Otoyol ve köprü ücretleri 2019 geçişlerinde kişilere ekstra ekonomik avantaj sağlayacaktır. Vakıfbank emeklilik sistemine dahil olduğunuzda maaş hesaplarından hesap işletim ücreti de alınmıyor. Vakıfbank ATM’leri üzerinden maaş ücretinizin tamamını çekebilir ve bu işlem için ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz.

Emeklilik promosyondan yararlanmak istiyorsanız www.vakifbank.com.tr web adresinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]