0

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Günümüzde kullandığımız hatlarla alakalı pek çok sorunlarla karşılayabiliyoruz. Bu sorunların bazılarını etrafımızdaki insanların bilgilerinden yararlanarak çözebiliyoruz. Bazı sorunlar ise kimsenin yaşamadığı problemler oluyor. Bu sorunları çözmek için mutlaka hattı aldığımız firmanın müşteri temsilcileri ile görüşmemiz gerekebilir. Turkcell Müşteri Hizmetleri de sorunları çözmek için müşterilerine destek olmaktadır. Sorunlarımızı hızlı çözmek, çağrı merkezini aradığımızda uzun süre telefonda beklememenin yollarını yazımızın devamında ileteceğiz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanma 2019

Günümüzde çağrı merkezi gün geçtikçe artmaktadır. Satın almış olduğumuz hemen hemen her ürün için, yaşadığımız sorunları aktarabileceğimiz çağrı merkezleri bulunmaktadır. Sadece teknik destek için değil, aklımıza takılan tüm soruları da çağrı merkezlerine iletebiliriz. Ülke nüfusunu göz önüne alırsak eğer sormak istediğiniz sorular, yaşadığınız teknik arızaların çözümü, fatura, kampanyalar için çağrı merkezlerini sık sık arayabiliriz. Bu tip durumlar ise bazen çağrı merkezlerinde yoğunluk yaşanabiliyor. Yoğunluk yaşanması nedeniyle çağrı merkezlerine ulaşamadığımız durumlar olmaktadır. Turkcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanma 2019 işlemleri için kısa yöntemler bulunmaktadır.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Öncelikle Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak için  telefonunuzdan 532 numarasını tuşlamak gerekmektedir. Tuşladıktan sonra karşınıza telesekreter çıkacaktır. Bu telesekreter size otomatik ayarlanmış sorular soracaktır. Size sorduğu soruya “müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum” cevabını veriniz. Telesekreter bu cevap ardından size tekrar soru soracak. Bu sefer “ben müşteri değil miyim” demeniz yeterlidir. Bu cevap sonrası direkt Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmış olursunuz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell müşteri hizmetleri numarası kısa ve aranması kolaydır. Turkcell hatlı olan telefonunuzdan sadece 532 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Aradığınız karşınıza sesli yanıt sistemi çıkmaktadır. İster sesi yanıt isterseniz müşteri temsilcisi ile işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Diğer numaralarda Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Diğer numaralardan ve sabit hatlardan müşteri temsilcisine ulaşmak için 5325320000’ı tuşlayarak Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Ek olarak 532 757 22 22 Ücretsiz Hizmet Hattı da mevcuttur. Bu alandan müşterilerin, kullanımlarına uygun tarife, kampanyalar, fatura detaylarına dair ayrıntılı bilgi alabileceği, güncel kullanım bilgisini sorgulayabildiği sesli yanıt sistemidir. Müşteriler dilediği zaman bu numaraya arayabilir. Ücretsiz bir uygulama servisidir.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir