0

Telefon kredisi veren bankalar 2019 yılı içerisinde hangileri olacağı merak ediliyor. Bizde bu sorularınızla alakalı detaylı araştırmayı yaptık. İletişim aracılığında büyük rol oynayan telefonlar için verilen kredileri hep beraber inceleyelim.

Telefon Kredisi Nasıl Alabilirim?

Gelir durumu düşük olan kişiler maddi durum nedeniyle telefon alımında sorun yaşayabilirler. Telefon kredisi Nasıl Alabilirim sorusu hakkında sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Telefon kullanmak isteyen kişiler aldıkları krediler sayesinde en üst seviye model telefonu alabilecekler.  Cep telefonu satan firmaların bankalarla anlaşması sonucu krediler banka üzerinden kullanılıp, kredi ile telefon alınması mümkün hale gelecektir. BBDK’ın yayınladığı karar sonrası cep telefonu alımı kredi kartı ile yapılamıyordu. Bu durumda bankaların müşterilerine sunduğu kampanyalı krediler mevcuttur. Telefon kredisi faiz oranları diğer kredilere göre düşüktür.

Sıfır Faizli Telefon Kredisi Veren Bankalar 2019

Sıfır Faizli Telefon Kredisi Veren Bankalar 2019 yılı içerisinde en çok araştırılacak konulardan birisi olacaktır. Bu durumla alakalı sizlere detaylı açıklamalar yapmak istedik. Kredi kullanarak telefon almak isteyenler, kullandıkları kredi miktarına göre faiz oranlarına bakıp, öncelikle en uygun kredi faiz oranı olan bankayı tercih etmesi gerekmektedir. Yukarıda da belirtmemiz üzere bazı teknoloji mağazaları ve bankalar  arasında yapılan anlaşmalar sayesinde sıfır faizli kredi kullanmak bile mümkün durumdadır. Sıfır faizli telefon kredisi kullanabilmek için neler yapmak gerekiyor? Sıfır Faizli telefon kredisini nereden alınır?

Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi 2019

Vatan Bilgisayar, Fibabank ile yapmış olduğu anlaşmalar sonrası müşterilerine sıfır faizli telefon kredisi sunmaktadır. Vatan mağazasından almak isteyeceğiniz herhangi bir telefon için 12 ay taksit seçeneği  uygulanması için çekeceğiniz krediye hayat sigortası dahil etmeniz gerekmektedir. Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerliliğini korumaktadır. Krediyi kullanmak isteyen kişilerin kampanya süreleri içerisinde yararlanmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz.

İNG Bank TeknoKredi ile Telefon Kredisi Almak 2019

İNG bankası teknosa ile anlaşma yaparak müşterilere sunulan kampanya ile Tekno Kredisi vermektedir. Müşteriler bu kredi ile telefon alabilirler. Telefon kredisi için çekebileceğiniz alt limit 1,000 Türk Lirası, üst limit ise 15,000 Türk Lirası olarak belirtilmiştir. Krediye telefonlarınız mesaj yoluyla başvurabilir veya Teknosa’ya gidip sistemlerinden kredi ile telefon alımı bölümünden talep edebilirsiniz. Ön başvuru süreci tamamlandığında krediyi alabilmek için şubeye gitmeniz yeterli olacaktır.

[ilgiliicerik icerik_id=”265″]

Media Markt Taksitli Telefon 2019

Media Mark cep telefonu kredisinden yararlanmak isteyen kişiler Media Markt İnternet sitesi üzerinden başvuru yapabilmektedir.  Site üzerinden kampanya formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Denizbank aracılığı ile yapılan bu kredi için Media Markt İnternet şubesine cep telefonu ve kimlik bilgilerinizi giriyorsunuz. Cep telefonunuza gelen onay kodunu girip başvuru sürecinizi tamamlıyorsunuz. Almış olduğunuz ürün ve kimliğiniz ile en yakın Denizbank şubesine gidip kredinizi almanız mümkün olacaktır.

Akbank Telefon Kredisi

Akbank müşterilere sağlamış olduğu kampanyalar ile diğer bankaların önüne geçmiş durumdadır. Müşterilere kullandırdıkları kredilerde ilk 6 aya kadar sıfır faiz telefon kredisi seçeneği sunmaktadır. Kredi kullanılırken dosya masrafı alınmaması ve kefil istenmemesi en büyük avantajlarından birisidir.

Telefon Kredisi Neden Alabilirim?

Anlaşmalar bankalardan alabilirsiniz. Ek olarak küçük telefon mağazalarında senetli ve kefilsiz bir şekilde telefon kredisi vermektedir. Faiz oranları alacağınız yere göre değişmektedir.

İş Bankası Telefon Kredisi

Tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda iş bankası da telefon kredisi vermektedir. İş bankasının uyguladığı faiz oranı yüzde 1,20 oranındadır. 36 aya kadar vadeli kredi veriliyor. Bilgi almak için banka çağrı merkezlerine veya size en yakın olan banka şubesine gidebilirsiniz. Kredi kullanmak için hayat sigortası yaptırılması zorunludur. Bu durumda çıkabilecek masraflar tarafınıza yansıtılır.

Faizsiz telefon kredisi veren bankaların çıkaracağı yeni kampanyaları Finansborsam sitemiz üzerinden sizlere ileteceğiz. Sormak istediğiniz soruları yorumlarda belirtebilirsiniz.

 

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir