0

taşıt kredisi faiz oranları 2019 ne kadar olacağı merak edilmektedir. En büyük ihtiyaçlarımızdan birisi olan arabalar, hayatımızı kolaylaştırıyor. Taşıt Kredisi faiz oranları kaç, hangi bankalardan taşıt kredisi kullanılabilir, bunların sorusunu sizlere detaylı ileteceğiz.05

Taşıt Kredisi Faiz Oranı 2019

Taşıt kredisi oranı 2019 yılında ne olacağı merak edilmektedir. Araç alacak kişilerin sürekli araştırdığı bu konuyla alakalı bankalar sürekli kampanyalar yapmaktadır. Kişiler yatırım yapmak içinde araba alıyor. Bankalar arasında rekabet gereği 2019 yılı için geçerli taşıt kredisi oranları netleşmiş durumdadır.

Bankaların müşterilere sunduğu kredilerden yararlanıp araba sahibi olabilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta faiz oranıdır. Krediyi kullanacağınız bankanın taşıt kredisi verip vermediğini de bilmeniz gerekiyor. Taşıt kredileri hali hazırda pek çok bankada tüketicilere sunulmuş durumdadır. Bankaların taşıt kredisi için kullandırmış olduğu faiz oranlarını gelin hep beraber inceleyelim.

[ilgiliicerik icerik_id=”265″]

Garanti Bankası Taşıt Kredisi 2019

Taşıt kredisi Garanti şubelerinden kullanmak mümkündür.  Müşterilere sağlamış oldukları destek ve avantajlarla birlikte kişiler araba kredilerini istedikleri vade farklarına göre alabilecekler. Kobi müşterisi olma durumunuzda bu kampanyalardan daha iyi bir şekilde yararlanabilirsiniz. Garanti taşıt kredisi faiz oranları yüzde 2,59 olarak açıklanmıştır.

Kişilerin şu an kullanacağı krediye örnek verecek olursak eğer, 36 ay vadeli 50.000 TL tutarındaki kredinin taksit tutarı 2.327,24 TL , toplam geri ödemesi ise 83.780,97 TL olarak hesaplanmıştır.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi 2019

Hayalinizdeki aracı almak için yapmanız gereken Ziraat bankası taşıt kredisi başvurusu yapmak yeterli olacaktır. Ziraat bankası taşıt kredisi faiz oranı yüzde 2,19 olarak açıklanmıştır. Çekilen kredi tutarına örnek verirsek eğer, 50.000 Türk Lirası tutarındaki kredinin 48 ay içerisindeki geri ödemesi aylık  1.845,24 Türk lirası olacaktır.

Ziraat Bankası taşıt kredisi şartları 2019 yılı içinde geçerliliğini koruyor. Bu şartları sizlere detaylandırmak istiyoruz.

 • Kredi 0 km olmalı ve 5 yaşındaki taşıtlar için geçerlidir.
 • En fazla 48 aya kadar vade yapılmaktadır.
 • Araç bankaya teminat olarak gösterilir. Farklı durum olması halinde ek teminatlarda istenebilir.
 • Kredi bitene kadar hayat sigortası ve kaskonuz olması gerekmektedir.

Fibabank Taşıt Kredisi 2019

Fibabank tüm taşıt kredilerinde müşterine gerekli hizmetleri veriyor. Taşıt kredisi faiz oranı banka tarafından %2,56 olarak açıklanmıştır.  Bu oran motosiklet faiz oranıyla aynıdır.

Kredi için banka tarafından sağlanan şartlar

 • Maksimum 48 ay vade 
 • Kabul edilebilir faiz oranı
 • Krediyi kullanmak isteyen tüketicilerden dosya masrafı alınmayacak
 • Banka tarafından ara ödeme şartı istenmez

İş Bankası Taşıt Kredisi 2019

Arabalar için için tüketicilere kredi sunan bir diğer banka iş bankasıdır. Müşterilere karşı kampanyalarında sunmuş oldukları seçenekleri sizlere maddeler halinde iletmek istiyoruz.

 • Alacağınız araç 0 km olması gerekmektedir. 5 yaşa kadar tüm arabalar için geçerlidir.
 • Vade süresi en az 3 ay, en fazla ise 48 ay olarak verilmektedir.
 • Kredinin tahsis fiyatı ana paranızın yüzde 0,5 oranını kapsamaktadır.
 • Daha yüksek miktarda kredi veya vade için aracınızı teminat olarak gösterebilirsiniz.

Diğer bankalarında uygulamış olduğu faiz oranlarını ilgili kategoride bulabilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir