Şekerbank Kredi

tarafından
158
Şekerbank Kredi

Şekerbank kredi kampanyaları ürünleri hakkında detayları sizlere aktarmak istiyoruz.

Şekerbank üzerinden almak istediğiniz kredilerin faiz oranları bulunuyor. Diğer bankaların kredi incelemelerini sizlere iletmiştik. Banka üzerinden sağlamış olduğumuz finansmanları şekerbank kredilerine başvuru talebinde bulunarak yapabiliriz. Bankanın pek çok kredi çeşiti bulunuyor. Bu çeşitler arasında ihtiyaç kredisi, taşıt ve konut kredisinin faiz oranlarını sizlere tablo halinde aktaracağız. Krediden yararlanmak istiyorsanız şekerbank şubelerine gitmeniz veya bankanın web sistesi www.sekerbank.com.tr üzerinden başvuru talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Şekerbank kredi faiz oranları ve kredi hesaplama işlem detaylarını sizlere iletelim.

Şekerbank Kredi Faiz Oranları 2019

İhtiyaçlarımız için başvuru yaptığımız kredilerin faizi her bankada olduğu gibi Şekerbank bankasında da bulunmaktadır. Bu faiz oranları başvuracağınız güne göre değişkenlik gösteriyor olup en güncel faiz oranı bilgisini bankaya başvurduğunuz anda öğrenebilirsiniz.

Bankaların genel olarak istemiş olduğu kredi başvuru belgeleri bulunuyor ve bu belgeler kredi türüne göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel olarak iletecek olursak eğer nüfus cüzdanınız, ikamet belgesi ve herhangi bir faturanız, gelir belgenizdir. Bu kredi türüne göre istenen evraklar değişkenlik gösterdiği için bankaya başvurduğunuzda evrak detayını öğrenebileceksiniz. Kredi kullanmak için 18 yaşınızı tamamlamanız gerekmektedir. Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması gerekmektedir. Eksik yatırdığınız her durum kredi notunuzu etkiler ve bu durumda bankalarla çalışma durumunuz etkilenir. Krediyi ödemezseniz icra takibi başlatılır. Gelirinizle orantılı bir şekilde kredi çekebilirsiniz yani kredi aylık taksit ödemeniz gelirinizin yarısını geçmemesi gerekmektedir. Bankaların uyguladığı prosedür genelde bu şekilde olmaktadır. İpotek göstermeniz karşılığında Şekerbank üzerinden yüksek tutarlı kredi çekebilirsiniz.

KREDİ TÜRÜASGARİ TUTARASGARİ ORANAZAMİ TUTARAÇIKLAMA
Şekerbank İhtiyaç Kredisi% 2.49% 2.493-36 aya kadar uygulanan faiz oranıdır. KKDF %15, BSMV %5 olarak tahsis edilmektedir.
Şekerbank Konut Kredisi 0% 2.2903-120 aya kadar uygulanan faiz oranıdır. KKDF ve BSMV %0 olarak belirtilmiştir.
Şerkerbank Taşıt Kredisi0% 2.29% 2.293-48 aya uygulanan faiz oranıdır.KKDF %15, BSMV %5 tir. Kaskoyu banka üzerinden yaptırmazsanız ek olarak %0,05 eklenir.

Yukarıda belirtilen tablo üzerinden faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Kredi faiz oranları oldukça önemli olup faiz oranı en iyi hangi bankadaysa başvuru tercihini ona göre yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Şekerbank faiz oranları 2019 bilgisini de sizlere aktarmış olduk.

Şekerbank Kredi Hesaplama 2019

Şekerbank üzerinden alacağınız kredinin hesaplama işlemlerini banka şubeleri, hesaplama araçları veya web sitesi üzerinden yapmanız mümkündür. Alabileceğiniz kredi miktarının gelirinizle orantılı olabileceğini söylemiştik. Bu duruma örnek vermek istiyoruz. Belgelenebilir aylık geliriniz 2.000 TL ise bankadan çekebileceğiniz kredi tutarı 22.677 TL olaraktır. Ödeyebileceğiniz aylık kredi taksiti ise en fazla 1000 TL olacak şekilde vade seçimi yapabilirsiniz.

Şekerbank kredi hesaplama 2019 işlemleri hakkında sizlere bilgiler aktarmış olduk. 2019 Krediler bölümünden diğer tüm kredileri görebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]