QNB Finansbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti 2019

tarafından
134
QNB Finansbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti 2019

Günümüzde ATM üzerinden pek çok işlem yapılabilmektedir. Bu işlemlerden arasında para çekme ve yatırma gibi işlemlerde yapılabilmektedir. QNB Finansbank ATM’leri  ile banka hesaplarından para çekmek isteyen kişiler için günlük para çekme ve yatırma limiti bulunuyor. Peki QNB Finansbank para çekme ve yatırma limiti 2019 sorusunun cevabını iletelim.

QNB Finansbank bankacılık sektöründe müşterilerine verdiği hizmetler ile adından söz ettirmiş bir finans kuruluşların başında yer almaktadır. Ülke ve dünya genelde şubeleri ile çeşitli ürün ve hizmetleri bulunan QNB Finansbank, size en yakın QNB Finansbank ATM, Mobil/İnternet Bankacılık, telefon bankacılığı gibi çeşitli kanallar aracılığı ile hizmetlerine kesintisiz devam ediyor. Tüketicilere sağlamış olduğu hızlı ve kolay işlemlerden birisi de ATM üzerinden para çekme ve yatırma işlemi. ATM üzerinden yapılan işlemler güvenlidir ve bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Son zamanlarda dolandırıcılık haberi çıksa bile ülkemizde pek çok vatandaş işlemlerini hızlı halledebilmek için ATM kullanmaktadır.  QNB Finansbank para çekme limiti ne kadar? sorusunun cevabını sizlere iletelim.

[ilgiliicerik icerik_id=”2016″]

QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti 2019

Ülkemizde ATM’i olan pek çok var ve bu ATM’lerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır.  QNB Finansbank, ATM üzerinden müşterilerine çeşitli hizmetler ve ürünler sunmaktadır. Para çekme işlemi ATM üzerinden yapabileceğiniz işlemlerden bir tanesi olup ATM arayüzünde yer alan uygulamalar ile fatura ödeyebilir veya para transferi yapabilirsiniz. QNB Finansbank ATM para çekme limiti 2019 sizlere aktarmadan önce ATM limitinin neden olduğuna dair açıklama yapalım. Bankanın uyguladığı bu limitler  olası bir dolandırıcılık için tedbir amaçlıdır. QNB Finansbank günlük para çekme limiti 1.500 Türk Lirasıdır. Limitler bankadan bankaya değişkenlik gösterir ve Finansbank bank ATM ‘de ise 1.500 TL üzeri para çekmek isterseniz belli bir miktarda ücret alınabilir.

QNB Finansbank ATM Para Yatırma Limiti 2019

ATM üzerinden para çekme işlemlerinin yanı sıra para yatırma limiti de bulunmaktadır. Yine bu işlemde tedbir amaçlı uygulanmaktadır. Yatırma limiti para çekme limiti ile farklı olup kartlı ve kartsız işlemlerde birbirinden farklı limit uygulanıyor. Kartlı işlemler için bankanın para yatırma limiti 19.000 Türk Lirası olarak belirlenmiş olup, Kartsız işlemlerde bu limit 19.900 TL’ye kadar çıkıyor.

QNB Finansbank İşlem Ücretleri 2019

Her bankada olduğu gibi QNB Finansbank da ATM işlem ücreti 2019 alınmaktadır. EN yakın şube üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde alınan belli bir miktar ücretleri aşağıda size aktaralım.

  • Farklı bir hesaba para yatırmak istiyorsanız 15 TL işlem ücreti alınır.
  • Belirlenen limit üstü para çekimlerinde ise banka tarafından 5 TL ücret alınıyor.

Bu duruma ek olarak ortak ATM’ler üzerinden yapılan Encard ile hesaba para yatırmak, çekmek gibi işlemleriniz için %1,15 civarında komisyon alınıyor.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]