0

Ülkemizin yeni bankalarından Odebank hakkında kısa bilgiler ileteceğiz. Odeabank oksijen hesap açma 2019 detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

15 Mart 2012 tarihinde kurulan Odeabank anonim bir şirkettir.  20 Haziran 2012’de faaliyet izni için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ana başvuru yapıp 2 Ekim 2012 tarihinde faaliyetine izin verilmiştir. Faaliyete geçtiği andan itibaren müşterilerine yardımcı olmak adına gerekli finansman desteğini sağlayan odebank bir diğer kampanyalarından birisi de oksijen hesabıdır. Oksijen hesap nedir ve hesap sahiplerine ne kazandırır sorunlarını inceleyeceğiz.

Oksijen Hesap Nedir?

Oksijen hesap ile birikim hesaplarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Oksijen hesap nedir sorusunun cevabı ise gün sonu bakiyesi en düşük 4.000 TL / 4.000 USD / 4.000 EUR üstü kısmının “1 gün vadeli ve temdit etmeyen” vadeli hesaba direkt aktaran bir vadesiz hesap türü diyebiliriz. Standart faiz oranından daha yüksek faiz oranları ile paranızı çoğaltabilirsiniz. Oksijen hesap vadesiz hesap gibi görünen ancak gün sonu bakiyenizin avantajlı faiz oranları ile vadeli hesap gibi değerlendirilen hesap diyebiliriz. En düşük 2.000 TL tutarında belirlediğiniz vadesiz hesap miktarınızdan haftanın 7 günü 24 saat para çekebilirsiniz veya hesabınıza para yatırabilirsiniz. Bu duruma ek olarak fatura ödeme talimatı da verebilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”1429″]

Oksijen Hesap Başvurusu 2019

Oksijen hesaba başvuru yapmanız için alternatif yollar bulunuyor. Oksijen hesap başvurusu 2019 işlemleri internet şubesinden, odebank şubelerinden, telefon bankacılığı ve Odebank mobil şube üzeirndne yapılabilmektedir.

Başvuru yaptınız anda banka tarafından hesap açılmasına uygun bulunursanız hızlıca hesabınız açılır. Ek bir belge beklemenize gerek kalmıyor. Başvuru işleminizin detayını bankadan sorgulayabilirsiniz. Oksijen hesap alt limit tutarı üzerinden yani hesabınız min 2.000 TL bakiye ile kullanıma açılır.

Oksijen Hesap Avantajları 2019

Birikimlerini değerlendirmek isteyen kişiler Odebank Oksijen hesao ile elde edecekleri avantajları aşağıda iletiyoruz.

  • Açılan hesaplarda standart gecelik faiz oranı uygulanıyor. Bu faiz oranı ile günlük olarak birikimiz değerlenecek.
  • Hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Fatura ödemelerinizi düzenli yapabilir, yaşanan fatura ödemelerinde gecikme faizi ile karşı karşıya kalmazsınız.
  • Haftanın 7 gün 24 saati istediğiniz zaman para çekebilir ya da ödemelerinizi hesabınızdan yapabilirsiniz. Yapılan bu işlemlerde sadece 24 saat içerisinde kazanacağınız faiz hesabınıza yansıtılmayacak. Bu işlemlerin dışında gecelik faiz uygulaması hesabınıza yansıtılacaktır.
  • Hesap açtınızda farklı kişilerinde sizin referansınız ile hesap başvurusu yapılmasını sağlarsanız iki yıl boyunca bankacılık işlemlerinizden işlem ücreti alınmaz.

Oksijen hesap avantajları 2019 detayları iletmiş olduk.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir