0

N Kolay Kredi 2019 , Aktif Bank tarafından nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunulan ihtiyaç kredisi türü olduğunu belirtmek isteriz.

Bu kredinin en büyük özelliği banka şubesine gitmenize gerek kalmıyor. www.nkolaykredi.com üzerinden başvuru işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. N Kolay krediye uygun olmanız halinde işlemleriniz hızlıca tamamlanacaktır. Kredi işlemleriniz tamamlandığında hesabınıza para hızlıca aktarılır. Bu duruma ek olarak sigortanın da zorunlu olmadığını iletmek isteriz. Başvuru sırasında dilediğiniz sigorta türünü seçebiliyorsunuz. Daha düşük Faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. N kolay İhtiyaç Kredi en az 3 ay en fazla ise 36 ay vade ile tüketicilere sunulmaktadır.

Her kredi işlemlerinde olduğu gibi N kolay kredi alabilmek için kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Yazımızın devamında sizlere N Kolay kredi başvuru ve kredi faiz oranlarını ve yapmanız gereken işlemleri iletelim.

N Kolay Kredi Başvuru

Bu durum ikiye ayrılıyor diyebiliriz. Aktif Bank müşteri durumundaysan veya ilk kez banka ürünü kullanacaksan N Kolay Kredi başvuru durumu değişkenlik gösteriyor.

Hali hazırda Aktif Bank çalışanıysanız www.nkolaykredi.com üzerinden T.C kimlik numaranızı, e-posta adresinizi, bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızı girerek başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Krediniz onaylanması durumunda ekranda sizlere sorulan bilgileri doğru olarak girmeniz gerekecektir. Bilgileri tamamladığınızdan ekranda ihtiyaç kredisine ait gösterilen, aşağıda sizlere ileteceğimiz formları okuyarak onaylamanız gerekecek. Bu formları sizlere aşağıda madde halinde iletiyoruz.

 1. Bankacılık  Hizmetleri ve Belirli Süreli Tüketici Sözleşme Öncesi Bilgilendirme Formu
 2. Bankacılık  Hizmetleri ve Belirli Süreli Tüketici Kredisi Sözleşmesi 
 3. Kredi Koşullarına İlişkin Bilgiler ve Geri Ödeme Planı
 4. İhtiyaç Kredisi Ürün Bilgi Formu,
 5. Temel Bankacılık Ürün ve Hizmetleri Bilgi Formu.

N Kolay Kredi Başvuru

ilk kez banka ile çalışacaksanız T.C. kimlik numaranız, e-posta adresi, cep telefonu numaranız ile www.nkolay.com web sistesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kredi onaylanması halinde yine size sorulan sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyor. Bilgiler girildikten sonra ihtiyaç kredisi ait gösterilen aşağıdaki formları okuyarak onaylamanız istenecektir.

 1. Bankacılık Hizmetleri ve Belirli Süreli Tüketici Kredisi Sözleşme Öncesi Bilgilendirme Formu,
 2. Bankacılık Hizmetleri ve Belirli Süreli Tüketici Kredisi Sözleşmesi,
 3. Kredi Koşullarına İlişkin Bilgiler ve Geri Ödeme Planı,
 4. İhtiyaç Kredisi Ürün Bilgi Formu,
 5. Temel Bankacılık Ürün ve Hizmetleri Bilgi Formu.

İhtiyaç kredisi başvurunuzu belirttiğimiz bu talimatlar ile birlikte yapabilirsiniz.

N Kolay Kredi Faiz Oranı 2019

N kolay kredisine faiz oranı bulunuyor. Bu kredi faiz oranları kredi notunuza göre değişkenlik gösterebilmektedir. N Kolay Kredi faiz oranı 2019 aşağıda bulunan tabloda görebilirsiniz.

Kredi TutarıVadeFaiz Oranı*Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti
10.000 TL 12 Ay %3,40 1.070,47 TL 50 TL
10.000 TL 24 Ay %3,40 661,25 TL 50 TL
10.000 TL 36 Ay %3,40 534,74 TL 50 TL
 1. Hesaplama işleminde kullandığımız %3,40 aylık akdi faiz oranı en yüksek kredi notu olan müşteriler için geçerli olan teminatlı kredi faiz oranı olduğunu belirtelim.
 2. Kredi notunuza bağlı olarak uygun olan faiz oranı sizlere sunulmaktadır.
 3. Sigorta dahil değildir.
 4. Kredi Tahsis Ücreti %5 BSMV içermektedir.
Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir