Kuveyt Türk ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti 2019

tarafından
145
Kuveyt Türk ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti 2019

Kuveyt Türk Katılım Bankası, bankacılık sektöründe kendisine yer edinmiş olan önemli bankalar arasındadır. Türkiye’de bulunan yüzlerce şubesi ile pek çok alanda  destek vermeye devam ediyor. Tüketicilere sunduğu çeşitli finansmanlar dışında  Kuveyt Türk ATM, internet bankacılığı ve mobil bankacılık gibi çeşitli kanallar üzerinden hizmetlerine devam etmektedir. Bankanın ATM’i tüketicilere kolaylık sağlamaktadır. Şubelere gidip sıra beklemeden hızlı bir şekilde ATM üzerinden işlemlerinizi halledebilirsiniz.  Tüm finansal işlemler ATM üzerinden halledilebilir anca bu işlemleri halletmek için Kuveyt Türk Para Çekme ve Yatırma Limiti bulunmaktadır. Peki bu limitler ne kadar?  sorusunun cevabını iletelim.

2019 Kuveyt Türk ATM Para Çekme Limiti 

2019 Kuveyt Türk ATM para çekme limiti banka tarafından güvenlik nedeniyle uygulanmaktadır. Para çekme limiti ile hesaplarınız güvence altına alınıyor. ATM üzerinden hesabınızda bulunan miktarın belli bir kısmını çekebilirsiniz. Bankanın belirlediği bu fiyatlar dahilinde işlem yapılmaktadır. Dolandırıcılık, hırsızlık gibi nedenlerde dolayı hesabınızdan sizden habersiz para çekilmesini engellemek için limit işlemi uygulanıyor. Bankanın para çekme limiti ise 3.000 TL olarak belirlenmiştir. Belirtiğimiz bu tutar üzerinde para çekmek istiyorsanız banka tarafına ekstra ücret ödemek zorunda kalırsınız.

2019 Kuveyt Türk Para Yatırma Limiti

Kuveyt Türk ATM üzerinden yapılan para çekme dışında para yatırma limiti de bulunuyor. Para yatırma işlemi gerek müşteri açısından, gerekse de banka güvenlik açısından tedbir amaçlı uygulanmaktadır. Bu doğrultuda bankanın belirlediği 2019 Kuveyt Türk Para Yatırma Limiti 19.000 TL olarak belirlenmiştir. Belirtilen bu limit dışında para yatırmak isterseniz eğer 24 saatin dolmasını beklemeniz gerekecek. Ek olarak başkasının hesabına para yatırma işlem limiti ise 1.900 TL olarak belirlenmiştir.

Kuveyt Türk ATM İşlem Ücretleri 2019

Her bankada olduğu gibi Kuveyt Türk ATM üzerinden de yapılan işlemlerde belli bir miktarda ücret alınmaktadır. ATM üzerinden yapılan tüm işlemlerde para alındığını söylemek yanlış olur. Bazı işlemleri ücretiz yapabilirsiniz. Bankanın yapmış olduğu işlemler için ücret detaylarını almak istiyorsanız banka müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sizlere müşteri temsilcisi ücretler hakkında detaylı bilgi aktaracaktır.

Kuveyt Türk pek çok vatandaş tarafından tercih edilen banka olup tüm taleplerini banka şubelerine veya çağrı merkezlerine iletebilirsiniz. ATM üzerinden pek çok işlem yapabilir, bizlere yorumlarda sormak istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]