0

Kredi Kartı Başvurusu 2019

Bankalar tarafından müşterilere avantajlı kartlar sunmaktadır. Kredi kartı müşterilere sunulurken çeşitli avantajlar sunuluyor. Kredi kartı, nakit para ödemeden günlük ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz bir ödemeye yöntemidir. Almış olduğunuz ürünlerin borcu belirlenen güne göre aylık olarak sizlere yansıtılır.  Her ay bu borcun tamamını veya asgari tutarını ödemeniz gerekmektedir. Kredi kartı kart başvurusu 2019 yılı içinde geçerli yapmanız gereken işlemlerin detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu yapabilmek için üç farklı yol bulunuyor.  Bunun için tercih edebileceğiniz ilk yol şubeye gidip başvuru yapmaktır. Bazı kişiler, yüz yüze görüşmelerin daha güvenilir ve samimi olduğunu düşündükleri için bu yolu tercih ediyorlar. Kredi kartı için başvurduğunuz banka şubelerinden detayları daha net öğrenebilir, aklınıza takılan diğer tüm soruları sorabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tercih ettiğiniz kredi kartı hangi bankaya ait ise size en yakın olan şubelere gitmek olacaktır. Şubede bulunan gişe görevlisi sizlere tüm detayları ve kartın özelliklerini anlatıp başvurunuz için yardımcı olacaktır

İkinci yol ise cep telefonlarından yapılmaktadır. Şubeye gitmeye üşeniyorsanız bu yolu tercih edebilirsiniz. Bankaların paylaşmış olduğu numaraya T.C kimlik numarası ve bankanın başvuru yapmak için belirlediği kelimeyi yazıp SMS göndermeniz yeterli olacaktır. SMS işlemi sadece ön başvuru içindir. Banka tarafından başvuru bilgileriniz değerlendirmeye alınacak, değerlendirme sonrası müşteri temsilcileri tarafından aranacaksınız.

Üçüncü yol ise İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu işlem oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Kredi kartı almak istediğiniz bankanın web sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formu doldurulup, onaylama işlemi gerçekleştirdiğinizde yine banka tarafından aranıp başvuru süreci hakkında bilgi alabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onaylanırsa, sizden banka şubesine gitmeniz ve belgeleri imzalamanız istenebilir.

 

[ilgiliicerik icerik_id=”257″]

 

Kredi Kartı Başvurusu Ziraat Bankası 2019

Ziraat bankası müşterilerine kredi ürünlerini kullandırmak için gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Kişiler yukarıda belirttiğimiz işlemlere göre banka şubelerinden, web sayfalarından, telefon aracılığı ile  başvuru yapılabiliyor. Bankanın müşterilere sunduğu kredi kartı çeşitlerinden bahsedecek olursak eğer bunlar Maximum, Maximum Klasik, Maximum Platinum, Ziraat Gold, Ziraat Platin, Genç banka kartları olmak üzere pek çok avantajlı kartları mevcuttur.  Kişiler bu kartlardan birisine başvuru yapabilir Maximum özellikleri ile daha fazla puan kazanabilirler.

 

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2019

Yapı Kredi Türkiyenin en büyük bankaları arasında 4. sıradadır. Temel hedefleri müşteri odaklılık olup kişiler kart başvurusu için Yapı Kredi şubelerini tercih edebilirsiniz. Kredi kart başvurusunu bankanın web sistesi üzerinden yapılabiliyor. Buna ek olarak Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet şubelerinden başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Hali hazırda Yapı Kredi müşterisi iseniz internet bankacılığı üzerinden de yeni kart başvurusu yapabilir,  başvuru süreçlerini web sitesi veya şubelerden sorgulayabilirsiniz.

 

Denizbank 2019 Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank pek çok alışveriş firmalarında kullanılmaktadır. Kredi kartı özelliklerine arasında kolay ödeme yöntemi mevcuttur. İsterseniz tek seferde ya da taksitli alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz. Denizbank kredi kartları kullanıldıkça kişilere bonus para vermesi ile ön plana çıkmaktadır. Banka siciliniz iyi ise şubelerden, veya İnternet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

 

Garanti Kredi Kartı Başvurusu 2019

Garanti Bankası günümüz imkanlarını herkese sunmayı amaçlamıştır. 1946 yılında kurulan garanti bankası Türkiye’nin en büyük ikinci bankası konumundadır.  Müşterilere sunmuş olduğu avantajlar, ödeme sistemlerindeki kolaylık sayesinde tercih edilen bankalar arasında üst sıralarda yer alıyor. Sizde bu avantajlardan yararlanmak için garanti şubelerine gidip başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Bu duruma kolaylık olarak İnternet web siteleri veya mobil sms sistemi ile ön başvuru sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Diğer tüm bankalarla ilgili sormak istediğiniz soruları yorumlarda belirtebilirsiniz. 

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir