Kaç Adet Kredi Kartım Var 2019

tarafından
132
Kaç Adet Kredi Kartım Var 2019

Kaç adet kredi kartım var 2019 sorusu bizlere okuyucularımız tarafından soruldu. Bizde bu konuyla ilgili detaylı bilgi vermek istedik. Ülkemizde bankaların yapmış olduğu pek çok kredi kartı kampanyası bulunuyor. Bu kampanyalardan yararlanarak kredi kartları alabiliyoruz. Hatta kredi başvuru veya bankada farklı bir işlem yaparken bizlere kredi kartı ister misiniz şeklinde sorular sorulup ek olarak kredi kartı çıkartılıyor.

Bankaların kredi kartı satışlarını yapan direkt satış temsilcileri bulunmaktadır. Bu temsilciler sokakta veya herhangi bir yer de karşımıza çıkıp bankanın kampanyaları hakkında bilgi aktarabilir. Aktarılan bilgiler sonrası mantıklı bulursanız kart başvurusu yaptırabiliyorsunuz. Durum böyle olunca ve birden fazla kartımız olduğunda bu kartları kontrol altına almak zor olabiliyor. Kullanmadığımız kartları bir köşeye koyup günler, haftalar geçtikten sonra unutabiliyoruz. Kredi kartlarının yıllık ücretleri olduğundan kullanmadığımız kartları iptal etmekte fayda var. Eğer birden fazla kartınız olduğunuzda veya adınıza kayıtlı olan kartları unuttuğunuzda bu durumu sorgulamak için bazı uğraşlara girmemiz gerekiyor.

Adımıza kayıtlı olan kartı hatırlamadığımız veya unuttuğumuz durumlarda kart eğer kötü amaçlı kişilerin eline geçerse büyük sıkıntılar yaşayabiliriz. Bu yüzden kaç adet kredi kartı olduğunu ve nerede olduğunu bilmemiz gerekiyor. Kontrol altına almadığımız durumlarda sıkıntı yaşayabiliriz. Kimlik bilginiz kötü niyetli kişilerin eline geçmesi durumunda sizin haberiniz olmadan kredi kartı başvurusu yapılabilir. Malesef bankalar bu duruma önlem almaya çalışsa da sahte başvuru ile kredi kartı çıkartılabiliyor. Kartlarınızı sorgulamak için en zor ve uğraştırıcı yöntem tüm bankaları tek tek arayıp hatırlamıyorsanız eğer kredi kartınızın olup olmadığını sormanızdır. Bu da çok uğraştırıcı olduğundan pek tercih edilmiyor. Eğer bir bankada çalışan tanıdığınız veya temsilci arkadaşınız var ise banka KKB sorgulama bölümünden adınıza kayıtlı olan kartları görebilir. En hızlı yöntem bu şekilde olacaktır. Kredi kayıt bürosundan veya merkez bankası üzerinden bu durumu sorgulayabilirsiniz.

2019 yılı içerisinde olmamıza rağmen henüz kartları sorgulayabileceğiniz sistem geliştirilmedi. Bankaların ortak anlaşma yaparak böyle bir sistemin tüketicilere sunulması veya kredi kartı sorgulama e devlet üzerinden yapılabilseydi, tüketiciler adına çok daha rahat bir durum olabilirdi. Bankaların bu konuyla ilgili çalışmaları olduğunda sizlere tüm detayları aktarmaya çalışacağız.

Hangi Kredi Kartı Hangi Bankaya ait 2019

Hangi Kredi Kartı Hangi Bankaya ait 2019

Bankaların tüketicilere sunmuş olduğu bir den fazla kart bulunuyor. Bu kredi kartları bir isim altında pek çok banka tarafından tüketicilere verilmektedir. Bankaların pek çok kredi kartı olduğundan bunların detayını tamamen iletmemiz zor olacaktır. En çok tercih edilen kartların, hangi kredi kartı hangi bankaya ait 2019 bilgisini aşağıda bulabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Denizbank, TEB, ING, Şekerbank, Fibabank, Garanti, Turkiye Finans bonus kredi kartı vermektedir. Bu bankalar üzerinden bonus kredi kartı alabilirsiniz.

Maksimum Kart Veren Bankalar 2019

Maximum kart ülkemizde iki banka tarafından veriliyor. Ziraat Bankası ve İş bankası tüketicilere maximum kartı sunmaktadır. Bankalarla iletişime geçip kredi kartınızı alabilirsiniz.

Word Kart Veren Bankalar 2019

Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB, Albaraka Türk, Anadolu Bank tüketicilerine word card kampanyası sunmaktadır. Banka şubelerinden veya çağrı merkezlerinden bu bilgileri alabilirsiniz.

Axess Kart Veren Bankalar 2019

Odeabank, Akbank, Citibank axess kart vermektedir. Banka web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurup kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Bunlara ek olarak Halk Bankası Paraf Kart, Card Finans Kredi Kartını Finansbank, Advantage kredi kartını ise HSBC bankası vermektedir.

Bankaların kredi kartı çeşitlerini web siteleri üzerinden bulabilir veya sormak istediğiniz tüm soruları yorumlarda belirtebilirsiniz. Finansborsam.com olarak sizlere 7/24 yardımcı olmak isteriz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]