İş Bankası Kredi

tarafından
143
İş Bankası Kredi

İş Bankası kredi hakkında tüm bilgileri sizlere ileteceğiz. İş Bankası üzerinden alabileceğimiz pek çok kredi çeşiti bulunuyor. Kredi çeşitlerini sizlere aktarmadan önce yazımızın devamında iş bankası kredi faiz oranları, kredi hesaplama işlemleri ile akalı tüm güncel detayları sizlerle paylaşacağız.

[ilgiliicerik icerik_id=”1094″]

İş Bankası Kredi Faiz Oranları 2019

Diğer tüm bankalarda olduğu gibi iş bankası üzerinden alacağınız kredilerinde belli bir oranda faizi bulunuyor. Bu faiz oranları üzerinden kredinizi bankanın belirlemiş olduğu maksimum vadeye kadar kullanabiliyorsunuz. İş bankasının tüketicilere sunmuş olduğu kredi çeşitlerini aktardıktan sonra kredi faiz oranlarını inceleyelim.

İş Bankası kredi çeşitleri;

  • Anında Kredi
  • Anında Alışveriş Kredisi
  • İhtiyaç Kredileri
  • Taşıt Kredisi
  • Ev kredisi

Bu kredilere başvuru yapıp ihtiyaçlarını banka üzerinden alacağınız kredi ile karşılayabilirsiniz. İş Bankası kredi faiz oranları 2019 detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

  • Bankanın İhtiyaç Kredisi adı altında tüketicilere sunduğu kredinin faiz oranı %2,45 oranındadır.
  • Taşıt kredisi kredi faiz oranı %2,50 olarak belirtilmiştir.
  • İş bankası ev kredisi faiz oranı ise %2,20 olarak belirlenmiştir.

Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu kredilere başvuru yapmadan önce çekmek istediğiniz kredi tutarınızı belirlemeniz gerekiyor. İhtiyaç kredisi maksimum 36 ay, Taşıt kredisi 48 ay ve Konut kredisi 120 ay vade ile kullanabilirsiniz. Taşıt ve konut kredisinde alacağınız ev veya arabayı ipotek olarak göstereceğiniz için evin değerine göre kredi limitinizi veya vade oranını yüksek alabilirsiniz. Başvuru işlemlerinizi tamamlamak ve kredi almak için size en yakın olan iş bankası şubelerine gidip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu duruma ek olarak bankanın www.isbank.com.tr sitesinden ön başvuru formunu doldurabilirsiniz. Banka tarafından başvuru talebiniz değerlendirme sürecine alınıp krediye uygun bulunmanız durumunda gerekli bilgiler banka tarafından mesajla veya aranarak iletilecektir.

İş Bankası Kredi Hesaplama

İş Bankası Kredi Hesaplama 2019

İş Bankası hesaplama araçlarını kullanarak ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi hesaplama işlemlerinizi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sizlere örnek hesaplama detayını aşağıda iletiyoruz.

İş Bankası üzerinden alacağınız 25.000 TL’lik İhtiyaç Kredisinin %2,45 faiz oranı ile 36 ayda geri ödemesi 32.684,04 TL olacaktır. Taksit tutarı ise 907,89 TL’dır. Diğer ücretler (kredi tahsis, hayat sigortas) 271,65 TL olarak belirlenmiştir.

İş Bankası üzerinden alacağınız 50.000 TL’lık Taşıt Kredisinin %2,40 faiz oranı ile 48 ay geri ödemesi 94.986,72 TL olacaktır. Aylık taksit tutarı ise 1.978,89 TL olarak belirlenmiştir. Diğer ücretler toplamı 2.012,50 TL.

İş Bankası üzerinden alacağınız 250.000 TL’lık Konut Kredisinin %2,20 oran ile 120 ayda geri ödemesi 712.306,80 TL olarak belirlenmiştir. Aylık geri ödemesi 5.985,89 TL. Diğer ücretler toplamı ise 3.234,63 TL tutacaktır.

İş Bankası kredi hesaplama 2019 işlemlerini kısaca sizlere aktarmış olduk. Faiz oranına göre bu kredi hesaplaması değişkenlik gösterecek olup banka web sitesi veya gerekli hesaplama araçları ile en güncel bilgiye başvuracağınız anda ulaşırsınız.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]