İş Bankası Atm Döviz 2019

tarafından
144
İş Bankası Atm Döviz 2019

Türkiye’de faaliyet gösteren İş Bankası güçlü sermayesi ile en büyük bankalar arasında yer almaktadır. Müşterilerine ileriye dönük hizmet sunarak, kendi bankamatiklerinden (ATM) döviz yatırma işlemleri yapılabilmektedir.

İş bankası ATM’i üzerinden döviz çekme, İş Bankası döviz 2019 yatırma, İş Bankası Döviz bozdurma gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. İş Bankası ATM’leri üzerinden döviz yatırılmaktadır. Bankamatikler Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini kabul etmektedir. Döviz yatırmanın yanı sıra döviz de çekebilirsiniz. Bankamatikten en az 20 Sterlin, 50 EURO ya da 100 Dolar çekebilirsiniz. ATM günlük döviz çekme limiti ise 1 iş günü içerisinde maksimum 800 Dolar, 800 Euro ve 700 İngiliz Sterlini olarak belirlenmiştir.

Buna Ek olarak dövizlerinizi de ATM üzerinden bozdurabilirsiniz. Bu işlemler bir kaç dakika içerisinde hızlıca yapılabiliyor.  Döviz çekmek istediğiniz ATM’de anlık sorun olmadığı sürece İş Bankası bankamatiklerinden döviz işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemlerin sadece İş bankası ATM üzerinden yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

İş Bankası Atm Para Çekme Limiti 2019

Hayatımızda pek çok alanlar nakit paraya ihtiyaç duyarız. Evden hızlı çıktığımızda veya acelemiz olduğunda yanımıza nakit para almayı unutabiliyoruz. Bu durumda İş bankası atm para çekme limiti 2019 bilgisini sizlere ileteceğiz.

Yanınızda nakit paranız yoksa ve iş bankası çalışanıysanız ATM üzerinden para çekebilirsiniz. Para çekme işlemini gerçekleştirmek için İnternet Bankacılığı veya Kredi Kartı/Bankamatik Kartınızı kullanıp para çekmek mümkündür. Bankanın para çekme limiti bulunuyor. Bu limitler dışında daha fazla para çekemezsiniz. Yüksek limitli para çekmek için banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. İş bankası kartlı para çekme alt limit 10 TL olarak belirlenmiştir. Üst limit ise herhangi bir ücret alınmadan 2.000 TL ye kadar çekilebiliyor.

Banka atm üzerinden para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Para çekme işlemi 10 saniye sürmektedir. Belirtilen üst limit üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Atm Günlük Çekim Limiti 2019

Bankanın tüketicilere sunmuş olduğu günlük para çekme limiti bulunuyor. Hemen hemen tüm bankalarda bulunan bu limitler, İş Bankasında da uygulanmaktadır.

ATM üzerinden günlük para çekme limiti  2.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bu işlemleri haftanın 7 gün 24 saati, ATM üzerinde arıza oluşmadığı sürece yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden QR kod ile de para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası atm günlük çekim limiti 2019 detaylarını sizlere böylece aktarmış olduk. Sadece parayı İş Bankası ATM üzerinden değil, ortak ATM’ler üzerinden de yapabilirsiniz. Banka bankaya ait olan bankamatikten yapacağınız işlemlerde ekstra ücret alınmaktadır. Bankamatikler gündelik hayatımızı kolaylaştırmak, her işlem için şubeye gidilmesine gerek kalmadan para çekme işlemi gerçekleştirilebilir.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]