İnternet Bankacılığı Vakıfbank

tarafından
164
İnternet Bankacılığı Vakıfbank

İnternet Bankacılığı Vakıfbank ile pek çok işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bankanın uygulamasını telefona indirip kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi girerek dilediğiniz işlemi saniyeler içerisinde yapabiliyorsunuz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz pek çok işlem bulunuyor. Bu işlemler hakkında tüm detayları, yapabileceğiniz işlemleri ve şifre alma gibi pek çok konuları yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Mobil İnternet Bankacılığı Vakıfbank

Türkiye’de 1954 yılından beri hizmet veren Vakıfbank, müşterilerine gerekli desteği vermek ve işlemlerinizi hızlandırmak için pek çok çözüm yolu sunmaktadır. Bu işlemlerden birisi de İnternet Bankacılığıdır.

İnternet Bankacılığı işlemleri oldukça güvenilirdir. Vakıfbank şubelerinden yapabileceğiniz işlemleri sırada beklemeden 7/24 kolay bir şekilde internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Mobil İnternet Bankacılığı Vakıfbank işlemleri üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere daha makul oranlarda işlem ücreti alınıyor. Aynı işlemi banka şubesinden yapmak isteseniz yüksek işlem ücretleri ödeyebilirsiniz. Bu durum genelde bankadan bankaya değişmekte olup ücretler konusunda net bir prosedür bulunmamaktadır. İnternet Bankacılığının en büyük avantajı banka şubesine gitmeden mesai saatleri dışında veya hafta sonu işlemlerinizi sağlayabiliyor olmanızdır.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz işlemleri sizlere aşağıda aktaralım.

  • Tüm vadeli ve vadesiz hesap işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ek olarak yeni hesap tanımlayabiliyorsunuz.
  • Fatura ödemelerinizi, vergi ödemelerinizi, harç ödemesi, şans oyunları, bağışlar gibi pek çok işlemi İnternet Bankacılığı üzerinden yapabilmeniz mümkündür.
  • Kredi kartı, kredi kartı limit yükseltme, kredi başvurusunda bulunma, borç ödeme ve avans işlemlerinizi İnternet Bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.
  • Bireysel emeklilik ve sigorta ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz.
  • Hesabınızdan bankalar arası havale veya başka hesaba eft gönderme, yurt dışına para transfer işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Şifre değiştirme işlemlerinizi, hisse senedi alım veya satım, altın veya döviz alım satım gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Müşteri hizmetleri ile online görüşme sağlama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Vakıfbank Şifre Alma

İnternet Bankacılığı Vakıfbank Şifre Alma 2019

İnternet bankacılığına giriş yapabilmeniz için şifre almanız gerekiyor. İnternet Bankacılığı Vakıfbank şifre alma 2019 işlemleri için alternatif yollar bulunuyor.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı şifre alma işlemleri için bankanın web sitesi olan https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/sifreal/AnindaSifre/AnindaSifre.aspx adresi üzerinden gerekli adımlar izlenerek şifre alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu duruma ek olarak bankanın çağrı merkezi 0850 222 0724 numarası üzerinden de şifre alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın olan vakıfbank şubelerine gidip internet bankacılığı açtırabilir veya blokeli olan İnternet bankacılığı şifrenizin blokesini kaldırtabilir siniz.

Şifre işlemleri için çağrı merkezini rahatlıkla arayabilirsiniz. Yorumlarda bize sormak istediğiniz soruları mutlaka yazarsanız bizde sizlere yardımcı olmak isteriz.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]