İnternet Bankacılığı Garanti

tarafından
213
İnternet Bankacılığı Garanti

Türkiye’nin en büyük bankası olan Garanti Bankası üzerinden pek çok işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebiliyorsunuz. İnternet Bankacılığı Garanti başlıklı yazımızda sizlere internet bankacılığı hakkında genel bilgiler ve garanti üzerinden şifre nasıl alabileceğinize dair tüm detayları aktaracağız.

İnternet bankacılığı hemen hemen herkes tarafından bilinen ve yaygın kullanılan sistemdir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok bankanın kendi mobil bankacılık sistemi olduğu gibi garanti  internet bankacılığını kullanarak kolayca işlemlerinizi halledebilirsiniz. Garanti internet bankacılığı kullanabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Garanti hakkında merak edilen tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”1557″]

Garanti İnternet Bankacılığı

Garantinin internet bankacılığına 7/24 ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bankanın internet bankacılığına giriş yapabilmek için müşteri numaranızı veya T.C Kimlik bilgilerinizi girmeniz yeterli oluyor. Kullanımı kolay ve tasırımı iyi olan internet bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz işlemleri aşağıda bulabilirsiniz.

 • Parola gibi işlemlerinizi Garanti İnternet Bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.
 • E-Devlet sistemine giriş yapmak için internet bankacılığını kullanabilirsiniz.
 • Kredi Kartından veya hesabınızdan havale / EFT işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Döviz işlemleri al/sat gibi pek çok işlemleri kolayca yapabiliyorsunuz.
 • ITunes kodunuzu garanti internet bankacılığı üzerinden alabilirsiniz.
 • Kentkart yükleme işlemlerinizi internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.
 • Hesabızdan Western Union’ın yurtdışındaki acente hizmet noktasına 500.000 üzerinde para transferi yapabilirsiniz.
 • Gelir ve gider yönetiminizi kontrol altına alabilir, son işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Senet ödemeleri, fatura ve vergi ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Kredi Risk ve Çek raporunuza Garanti İnternet Bankacılığı üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Tüm bankacılık işlemlerinizi İnternet Bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı hizmetini akıllı telefonlarınıza uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. Garanti internet sitesi üzerinden bireysel bankacılığı tıklayarak internet bankacılığına giriş yapıp tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Garanti İnternet Bankacılığı

[ilgiliicerik icerik_id=”1576″]

İnternet Bankacılığı Garanti Şifre Alma

Garanti bankası İnternet Bankacılığını ilk kez kullanıyorsanız bankanın web sitesine girip bireysel internet bankacılığı altında yer alan ilk kez parola almak istiyorum bölümüne tıklamanız gerekiyor. Açılan sayfada kartınızın son 6 hanesini yazıp, işlemlere devam etmeniz gerekiyor. Banka müşterisi değilseniz, müşteri değilim butonuna tıklayıp açılan formu doldurarak başvuru da bulunabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Garanti şifre alma işlemleri bankanın çağrı merkezi olan Alo Garanti 444 0 333 üzerinden de yapabilirsiniz veya en yakın garanti bankası şubesine mesai saatleri içerisinde gidip internet bankacılığı şifresi almak istiyorum demeniz yeterlidir.  Gişe görevlisi sizlere bankacılık işlemleri konusunda yardımcı olacaktır.

İnternet bankacılığı hakkında bize sormak istediğiniz soruları yorumlarda belirtirseniz, gerekli desteği size sağlamaktan memnun oluruz 🙂

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]