ING Günlük Para Çekme Limiti ve Yatırma Limiti

tarafından
203
ING Günlük Para Çekme Limiti ve Yatırma Limiti

ATM üzerinden pek çok işlem yapabiliyoruz. Bu işlemlerden arasında para çekme ve yatırma da bulunuyor. ATM aracılığı ile banka hesaplarından para çekmek isteyen kişiler için ING günlük para çekme limiti ve yatırma limiti koyuyor. Peki ING Bank para çekme ve yatırma limiti  ne kadar?

ING bankası bankacılık sektöründe müşterilerine verdiği hizmetler ile adından söz ettirmiş bir finans kuruluşudur. Ülke ve dünya genelde şubeleri ile çeşitli ürün ve hizmetler sunan İNG bankası, ING bank ATM, Mobil/İnternet Bankacılık, telefon bankacılığı gibi çeşitli kanallar aracılığı ile hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Tüketicilere sağlamış olduğu en büyük kolaylık ise ATM üzerinden para çekme ve yatırma işlemidir. ATM üzerinden yapılan işlemler güvenli olup belirtmiş olduğunuz hesaba para yatırabilir veya para çekebilirsiniz. ING Bank günlük para çekme limiti ne kadar? sorusunun cevabını sizlere iletelim.

ING Günlük Para Çekme Limiti

Ülkemizde ATM’i olan pek çok banka bulunuyor. ING bank da ATM üzerinden müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaktadır. Para çekme işlemi ATM üzerinden yapabileceğiniz işlemlerden bir tanesidir. ING ATM para çekme limiti detayını iletmeden önce ATM limitleri banka tarafından olası bir dolandırıcılık için tedbir amaçlı uygulanmaktadır. ING  günlük para çekme limiti ise 1000 TL’dir. Limitler bankadan bankaya değişmektedir. ING bank ATM ‘de ise 1000 TL olup para çekmek isterseniz belli bir miktarda kesinti yapılmaktadır.

[ilgiliicerik icerik_id=”262]

 

ING Bank ATM Para Yatırma Limiti

ING Günlük Para Çekme Limiti ve Yatırma Limiti

Para çekmenin yanı sıra para yatırma limiti de bulunuyor. Bu işlemde güvenlik amacı nedeniyle banka tarafından uygulanan tedbirdir. Yatırma limiti para çekme limiti ile farklıdır. ATM üzerinden yatıracağınız tek seferde para miktarı olarak limit uygulanıyor. Örnek verecek olursak eğer ING bank ATM para yatırma limiti  işlemlerinde yüklü miktarda yatıracağınız paralar tek seferde değil, bir kaç seferde yatırılıyor. Banka ATM’leri genelde 40 banknot kabul etmektedir. Kalan miktarlar ise ikinci ya da üçüncü seferde yatırılıyor.

ING Bank ATM İşlem Ücretleri

 

Her bankada olduğu gibi İNG bank’ta ATM işlem ücreti alıyor. Bu işlem ücretleri tüm bankacılık işlemlerinde olmasa bile genelinde alınmaktadır. Aşağıda detayları bulabilirsiniz.

  • Günlük para çekme limiti üzerinde işlem gerçekleştirirseniz eğer 5 TL işlem ücreti alınmaktadır.
  • Turist Kart ile para çekmek isterseniz % 7 oranında işlem ücreti ödersiniz.
  • Kartsız olarak para yatırmak isterseniz 15 TL işlem ücreti ödersiniz.
  • ING bank dışındaki banka ATM üzerinden nakit çekim yaparsanız eğer %1,15 oranında işlem ücreti alınmaktadır.

ING günlük para çekme limiti ve ING ATM işlem ücretleri detaylarını bankanın internet sitesi üzerinde de bulabilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]