Hsbc Kredi Hesaplama

tarafından
149
Hsbc Kredi Hesaplama

Hsbc kredi hesaplama işlemleri hakkında sizlere detayları iletip, bankanın kredi başvurusu ve kredi faiz oranlarına da sizlere açıklayacağız.

Hsbc bankası üzerinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmak istediğiniz kredilerin faiz oranları bulunuyor. Faiz oranları üzerinden hesaplama işlemleri yapılıp, sizlere tablo halinde sunulmaktadır. Alacağınız kredi türüne göre faiz oranı değişkenlik gösterir. Kredi başvurusunda bazı aşamalardan geçersiniz. Bu aşamalar ön başvuru ile başlamaktadır. Ön başvuru sonrası bankanın sizin krediye uygun olup olmadığınızı analiz eder. Kısacası kredi şartlarınıza uygun olup olmadığınıza bakılır. Burada en büyük etken kredi kredi sicilinizdir. Bankalarla geçmiş çalışmalarınız, fatura borçlarınızı düzenli ödemeniz oldukça önemlidir. Kredi kartı borcu, kredi veya fatura gibi borçlarını geç ödediğiniz zaman kredi siciliniz etkilenip banka tarafından kredi verilmeyebilir. Bu durumun önüne geçmek için düzenli ödeme yapmanız şarttır.

Hsbc kredi başvurusu nasıl yapılır sorusunun ve kredi faiz oranlarının detaylarını sizlere iletelim.

Hsbc Kredi Başvuru

Kredi başvurusunu günümüzün teknolojisinden yararlanarak oldukça hızlı yapabilirsiniz. Bankanın internet sitesi üzerinden veya banka ile daha önce çalışmalarınız varsa internet bankacılığı üzerinden kredi başvurunuzu kolay ve hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Hsbc kredi başvuru için size en yakın olan banka şubesine gitmeniz durumunda gişe görevlileri sizlere yardımcı olacaktır. Sizden başvurusu sırasında bazı belgeler istenecektir. Başvuru formu, kimlik belgesi, gelir belgesi, serbest meslek/işletme sahibinden ticaret sicil gazetesi, başvuru formunda belirtmiş olduğunuz adrese gelen son döneme ait fatura(elektrik,su,dogal gaz vb.), Son aya ait SSK bildirgesi, talep ettiğiniz kredi tutarına göre ek belgeler ve teminatlarda banka tarafından istenebilir.

Bu işlemleri tamamladığınız sürece kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Hsbc Kredi Başvuru

Hsbc Kredi Faiz Oranları

Hsbc bankasından alacağınız ihtiyaç kredisi, ev kredisi ve taşıt kredisi faiz oranlarını sizlere ileteceğiz. Bankadan alacağınız bu kredinin faiz oranları değişkenlik gösterebiliyor. Başvurduğunuz da kredi faiz oranlarını temin etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Hsbc kredi faiz oranları 2019 detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kredi TürüVadeEn İyi Faiz OranıYıllık Maliyet Oranı
İhtiyaç Kredisi36 Ay % 2,55 % 3,06
Konut (Mortgage) Kredisi10 Yıl% 2,80-
Taşıt Kredisi48 Ay % 2,80 % 3,40

2018 yılı içerisinde yaşanan dolar kuru yükselişi nedeniyle faizlerin oldukça yükseldiğini söyleyebiliriz. Bankadan alacağınız her kredi de ayrı şart bulunuyor. Taşıt ve konut kredilerinde alacağınız ev veya araba ipotek olarak gösterilmektedir. Kredi borcunuzu ödedikten sonra ipotek kaldırılıyor. Hsbc bankası ile gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ediyor olacağız.

Bize sormak istediğiniz soruları yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]