Hangi Bankanın Döviz Kuru Daha İyi

tarafından
154
Hangi Bankanın Döviz Kuru Daha İyi

Hangi Bankanın Döviz Kuru Daha İyi 

konusuna gelecek olursak eğer her bankanın kendi politikası gereği belirli bir şekilde döviz alım ve satım işlemlerinde bir kur farkı vardır . Bu kur farkına bankacılık terimlerinde makas aralığı denir . Makas aralığı yani kur farkı Örneğin : 1 Dolar alırken 5.60 dan aldıysanız bu doları satarken 5.50 den satarsınız . Burda tamamen örnek olarak belirttim .

Burda size tavsiyem tüm işlemlerinizi internet şube üzerinden gerçekleştirmeniz. Çünkü şubeye gidip gelerek çok zaman kaybedeceğiniz için kazanacımığız küçük rakamları da kaybedebiliriz yolda giderken . İnternet bankacılığı kullanmayı bilmeyenler ise şubeye giderek oradan da işlem yapabileceklerdir . Genel bir bilgi olması açısından sizlere anlatmış bulunmaktayım .Şimdi gelelim hangi bankanın makas aralığı daha dar , hangi bankanın makas aralığı daha geniş .

 

Listemize giriş yapan ilk 5 banka ;

5-) Finansbank ;

Qnb Finansbankta şu aralar makas aralığı biraz yüksek. Dolar ve Euro alım satımı yaparken burda dikkat etmeniz gereken limitleri aşağıda belirttim . Makas aralığını da sizlere detaylı olarak anlatmaya çalıştım . Not : Aşağıda ki farklar her dolar başına yapacağınız işlemler için geçerlidir . Dikkatli olunuz .

Dolar ; 5,4820 – 5,7930
Euro ; 6,0458 – 6,6188

4-) İş Bankası

İş Bankasında makas aralığı döviz al sat yapanlara göre biraz daha iyi bulunmakta . Dolar ve Euro alım satımı yaparken burda dikkat etmeniz gereken limitleri aşağıda belirttim . Makas aralığını da sizlere detaylı olarak anlatmaya çalıştım . Not : Aşağıda ki farklar her dolar başına yapacağınız işlemler için geçerlidir . Dikkatli olunuz .

Dolar ; 5,6049 – 5,6656
Euro ; 6,2839 – 6,3717

3-) Denizbank

Denizbank makas aralığı döviz al sat yapanlara göre biraz daha iyi bulunmakta . Dolar ve Euro alım satımı yaparken burda dikkat etmeniz gereken limitleri aşağıda belirttim . Makas aralığını da sizlere detaylı olarak anlatmaya çalıştım . Not : Aşağıda ki farklar her dolar başına yapacağınız işlemler için geçerlidir . Dikkatli olunuz .

5,6146 – 5,6599
6,3022 – 6,3788

2-) HSBC

HSBC makas aralığı döviz al sat yapanlara göre biraz daha iyi bulunmakta . Dolar ve Euro alım satımı yaparken burda dikkat etmeniz gereken limitleri aşağıda belirttim . Makas aralığını da sizlere detaylı olarak anlatmaya çalıştım . Not : Aşağıda ki farklar her dolar başına yapacağınız işlemler için geçerlidir . Dikkatli olunuz .

5,6123 – 5,6402
6,2996 – 6,3319

1-) Akbank

Akbank makas aralığı döviz al sat yapanlara göre biraz daha iyi bulunmakta . Dolar ve Euro alım satımı yaparken burda dikkat etmeniz gereken limitleri aşağıda belirttim . Makas aralığını da sizlere detaylı olarak anlatmaya çalıştım . Not : Aşağıda ki farklar her dolar başına yapacağınız işlemler için geçerlidir . Dikkatli olunuz .
5,6443 – 5,6501
6,3378 – 6,3444

 

Ayrıca sizler için düzenlemiş olduğumuz anlık döviz alım satımlarını görebileceğiniz rahatlıkla takip edebileceğiniz Güncel Döviz Kurları 2019 sayfasından rahatlıkla takip edebilirsiniz .

 

Güncel Döviz Kurları 2019

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]