0

Günümüzde insanların konut, ihtiyaç ,taşıt gibi çeşitli gereksinimlerini karşılamak amacıyla başvurduğu en önemli kaynaklardan birisi banka kredileri olmaktadır ve Halk Bank Kredi Faiz Oranları 2019 birçok hayalinizin gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Çeşitli kredi hizmetleriyle ve uygun faiz oranlarıyla uzun yıllardır hizmet veren Halkbank Türkiye’nin en güvenilir bankalarından biri olmayı başarmıştır. Türkiye’nin en fazla ekonomik işlem gerçekleştiren bankası unvanına sahip olan Halkbank gerek küçük ve orta büyüklükteki işletmelere gerek esnafa gerekse de tüketiciye sunduğu kredilerle toplumun bütün kesimlerini destekleyerek ekonomide önemli bir yer sahibi olmuştur. İnternet bankacılığına önem veren ve her geçen gün daha çok işlemin internet üzerinden gerçekleşmesini sağlayan Halkbank kredi başvurularını da İnternet üzerinden yapabilmek mümkündür.

Halkbank Kredi Faizleri 2019

Çeşitli ihtiyaçlara yönelik uygun oranlarda olan Halkbank Kredi Faizleri 2019 sayesinde alacağınız kredinin geri ödemesini siz de zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank herhangi bir ihtiyacınızı karşılamak amacıyla talep ettiğiniz ihtiyaç kredilerinde 10000 TL’ye kadar kredi olanağı sunmaktadır. İhtiyaç kredilerinin ödeme planında 36 ay vade imkanı sunan Halkbank’ın uyguladığı faiz oranı ise yalnızca %2,99 olmaktadır. Konut kredisinde ise 180 aya kadar vade olanağı bulunan Halkbank’ta uygulanan faiz oranı sadece %2,63’tür. Taşıt kredisi olanağını da sunan Halkbank’ta taşıtın sıfır veya ikinci el olması fark etmemektedir. Taşıt kredilerinde maksimum 48 ay vade olanağı sunan Halkbank bu krediler için %2,91 faiz oranı bulunmaktadır.

[ilgiliicerik icerik_id=”457″]

Halkbank Dost Konut Kredisi 2019

Konut sahibi olarak geleceğini güvenceye almak isteyen birçok insan için uygun imkanlar sunan Halkbank Dost Konut Kredisi 2019’la siz de istediğiniz konutu satın alabilirsiniz. Örneğin satın almak istediğiniz konut için ihtiyacınız olan 100.000 Türk Lirası kredi çekmek istediğinizi varsayalım. Bu kredinin geri ödemesini de 120 ay vadeyle yapmak istediğinizi düşünelim. Bu durumda kredinize uygulanacak faiz oranı yalnızca %2,09 oranında olacaktır. Bu durumda ödeyeceğiniz taksit tutarı ise yaklaşık 2.280 Türk Lirası olacaktır. 120 ay 2.280 Türk Lirası olarak ödeyeceğiniz taksitlerin sonucunda toplamda yaklaşık olarak 273.000 Türk Lirası bir ödeme yaparak konut sahibi olabilmeniz mümkün olacaktır. Sürekli artan enflasyon sonucunda alacağınız konutun 10 yıl sonraki fiyatı ise bu tutarın üstünde olacaktır. Böylece uzun vadede hem ev sahibi olmuş hem de geleceğe güvenli bir yatırım yapmış olacaksınız.

Halkbank Kredi Şartları 2019

Bankalar kredi talebinde bulunan müşterileri için müşterilerin bir takım şartları sağlamasını istemektedirler ve Halkbank Kredi Şartları 2019’da da kredi ihtiyacı olan müşterilerin bir takım koşulları sağlaması beklenmektedir. Alınacak kredi türüne göre aranan koşullar da değişim gösterebilmektedir. Aranan koşullardan genel olarak bahsedecek olursak özel sektörde çalışan insanların son 6 aydaki sigorta primlerinin düzenli ve eksiksiz olarak ödenmiş olması , kredi kartı borçlarının ve daha önce çekilen kredilerin düzenli olarak ödenmesine bağlı olarak oluşan kredi notunun belirli bir seviyenin üzerinde olması ve iş yeri sahipleri için vergilerin zamanında ödenmesi ve herhangi bir vergi borcunun bulunmaması gibi şartların aranmasından bahsedilebilir.

Aklınıza takılan soruları yorumlarda belirtmeyi unutmayınız 🙂

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir