arama

  Halkbank Emekli Kredisi 2019 Faiz Oranları ve Taksit Seçenekleri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Star (No Ratings Yet)
   Loading...

  Emekli maaşınız ihtiyaçlarınızı karşılamakta eksik kalıyorsa ihtiyaç krediniz Halkbankta! Halkbank emekli kredisi 2019 ile düşük faiz oranlarından ve 60 ay vade imkanından yararlanarak kredi çekebilirsiniz. Sadece emekli vatandaşlarımızın yararlanabileceği kredileri avantajlı faiz oranlarıyla sizleri bekliyor. Halkbank emeklilere, mutlu emekli ihtiyaç kredisi ve emekli mini kredi olmak üzere 2 çeşit kredi sunuyor. Bu iki çeşit kredi hakkında bilgi sahibi olmak ve nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız, sayfamıza göz atabilirsiniz.Emeklilere özel ve uygun kredi fırsatlarınızdan yararlanmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.  HALKBANK EMEKLİ KREDİSİ

  Emekli Mini Kredi:

   

  Uygun faizlerden yararlanıp, düşük tutarlı kredi çekmek istiyorsanız Halkbank mini kredi tam size göre! % 1,53 faiz oranından yararlanarak 5 Bin TL’lik kredi çekebilirsiniz. Hem de 60 ay vade seçeneği ile. Halkbank mini krediden sadece emekli olan vatandaşlarımız yararlanabilir. Halkbank şubelerine giderek mini krediye başvuru yapabilirsiniz. Sms ile başvuru yapmak için: aralarında boşluk bırakarak MINI, T.C. kimlik numarası, gelirinizi ve çekmek istediğiniz tutarı yazarak 3452’ye mesaj atmalısınız.

  BAKINIZ:

  Halkbank kredi faiz oranları 2019

  Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi:

   

  Mutlu emekli ihtiyaç kredisinden, mini kredide olduğu gibi sadece emekli vatandaşlarımız yararlanabilir. Düşük faizlerle, 50 Bin TL’lik kredinizi 60 ay vadeli çekebilirsiniz. Halkbank müşteri olan ya da olmayan her emekli vatandaşımız krediye başvuru yapabilir. Halkbank müşterisi olmayan vatandaşlarımız, Halkbank.com.tr adresinden başvurularını direkt yapabilirler. Sms ile başvuru yapmak için: aralarında boşluk bırakarak EMEKLI, T.C. kimlik numarası, gelirinizi ve çekmek istediğiniz tutarı yazarak 3452’ye mesaj atmalısınız. 

  Kredi Tutarı

  Vade

   

  Faiz Oranı

   

  Aylık Taksit

   

  Toplam Geri Ödeme

  10.000

  60

   

  1,53

   

  276

   

  16.582

  15.000

  60

   

  1,53

   

  415

   

  24.873


  #Dikkat: Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile çeşitli tutarların aylık taksit ve toplam ödemelerini inceleyebilirsiniz. 


  Bakabilirsiniz: Halkbank esnaf kredisi 2019

   

  Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

   

  1. T.C. kimliği, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi,
  2. Gelir belgesi

     -Kamu çalışanları: bordro 

     -Özel Sektör Çalışanları: bordro, çalıştığı şirketin imza sirküleri, sgk hizmet döküm belgesi 

     -Emekliler: sgk’dan alınan emekli belgesi, emekli maaş vüzdanı, emekli olup da hala çalışan vatandaşlarımız varsa bunu belgelendirmeleri ve iş yeri destek prim bildirgesini getirmeleri gerekmektedir. 

     -Serbest meslekle uğraşanlar: vergi levhası, yıllık olarak gelir vergisi beyanı, işletme hesap özeti, ve ticari sicil gazetesi

     -Çiftçiler: çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzu ve arazi tapuları.

  BENZER SAYFA: İŞ BANKASI EMEKLİ KREDİSİ 2019

  Halkbank’ın emekliler için hazırladığı kredi paketlerini detaylı incelediniz. Gerekli olan belgeleri hazırlayarak, şubelerden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank, yukarıdaki belgelere ek olarak bazı belgeler talep edebilmektedir. Kefiliniz varsa yine aynı belgeleri hazırlayarak, bankaya başvuruda bulunması gerekmektedir. Hesap cüzdanı, tapu ve kira kontratı banka tarafından ek gelir belgesi olarak kabul edilmektedir. Halkbank emekli kredisi 2019detaylarını inceleyip sizler de vakit kaybetmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. Emekli kredileri ile her türlü bireysel ihtiyacınızı düşük faiz oranlarıyla karşılayın. Ülkemizin en fazla müşterisine sahip bankası ile sizler de emekliliğinizi doya doya yaşayın.

  Ayrıca  esnaf kefalet kredisi sayfasına da göz atarak esnaflara özel olarak sunulan Halkbank esnaf kefalet kredisinin detaylarını da öğrenebilirsiniz.

  Our Reader Score
  [Total: 0 Average: 0]