0

Emekli maaşınız ihtiyaçlarınızı karşılamakta eksik kalıyorsa ihtiyaç krediniz Halkbankta! Halkbank emekli kredisi 2019 ile düşük faiz oranlarından ve 60 ay vade imkanından yararlanarak kredi çekebilirsiniz. Sadece emekli vatandaşlarımızın yararlanabileceği kredileri avantajlı faiz oranlarıyla sizleri bekliyor. Halkbank emeklilere, mutlu emekli ihtiyaç kredisi ve emekli mini kredi olmak üzere 2 çeşit kredi sunuyor. Bu iki çeşit kredi hakkında bilgi sahibi olmak ve nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız, sayfamıza göz atabilirsiniz.Emeklilere özel ve uygun kredi fırsatlarınızdan yararlanmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.


[ilgiliicerik icerik_id=”981″]

HALKBANK EMEKLİ KREDİSİ

Emekli Mini Kredi:

 

Uygun faizlerden yararlanıp, düşük tutarlı kredi çekmek istiyorsanız Halkbank mini kredi tam size göre! % 1,53 faiz oranından yararlanarak 5 Bin TL’lik kredi çekebilirsiniz. Hem de 60 ay vade seçeneği ile. Halkbank mini krediden sadece emekli olan vatandaşlarımız yararlanabilir. Halkbank şubelerine giderek mini krediye başvuru yapabilirsiniz. Sms ile başvuru yapmak için: aralarında boşluk bırakarak MINI, T.C. kimlik numarası, gelirinizi ve çekmek istediğiniz tutarı yazarak 3452’ye mesaj atmalısınız.

BAKINIZ:

Halkbank kredi faiz oranları 2019

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi:

 

Mutlu emekli ihtiyaç kredisinden, mini kredide olduğu gibi sadece emekli vatandaşlarımız yararlanabilir. Düşük faizlerle, 50 Bin TL’lik kredinizi 60 ay vadeli çekebilirsiniz. Halkbank müşteri olan ya da olmayan her emekli vatandaşımız krediye başvuru yapabilir. Halkbank müşterisi olmayan vatandaşlarımız, Halkbank.com.tr adresinden başvurularını direkt yapabilirler. Sms ile başvuru yapmak için: aralarında boşluk bırakarak EMEKLI, T.C. kimlik numarası, gelirinizi ve çekmek istediğiniz tutarı yazarak 3452’ye mesaj atmalısınız. 

Kredi Tutarı

Vade

 

Faiz Oranı

 

Aylık Taksit

 

Toplam Geri Ödeme

10.000

60

 

1,53

 

276

 

16.582

15.000

60

 

1,53

 

415

 

24.873


#Dikkat: Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile çeşitli tutarların aylık taksit ve toplam ödemelerini inceleyebilirsiniz. 


Bakabilirsiniz: Halkbank esnaf kredisi 2019

 

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

 

  1. T.C. kimliği, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi,
  2. Gelir belgesi

   -Kamu çalışanları: bordro 

   -Özel Sektör Çalışanları: bordro, çalıştığı şirketin imza sirküleri, sgk hizmet döküm belgesi 

   -Emekliler: sgk’dan alınan emekli belgesi, emekli maaş vüzdanı, emekli olup da hala çalışan vatandaşlarımız varsa bunu belgelendirmeleri ve iş yeri destek prim bildirgesini getirmeleri gerekmektedir. 

   -Serbest meslekle uğraşanlar: vergi levhası, yıllık olarak gelir vergisi beyanı, işletme hesap özeti, ve ticari sicil gazetesi

   -Çiftçiler: çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzu ve arazi tapuları.

BENZER SAYFA: İŞ BANKASI EMEKLİ KREDİSİ 2019

Halkbank’ın emekliler için hazırladığı kredi paketlerini detaylı incelediniz. Gerekli olan belgeleri hazırlayarak, şubelerden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank, yukarıdaki belgelere ek olarak bazı belgeler talep edebilmektedir. Kefiliniz varsa yine aynı belgeleri hazırlayarak, bankaya başvuruda bulunması gerekmektedir. Hesap cüzdanı, tapu ve kira kontratı banka tarafından ek gelir belgesi olarak kabul edilmektedir. Halkbank emekli kredisi 2019detaylarını inceleyip sizler de vakit kaybetmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. Emekli kredileri ile her türlü bireysel ihtiyacınızı düşük faiz oranlarıyla karşılayın. Ülkemizin en fazla müşterisine sahip bankası ile sizler de emekliliğinizi doya doya yaşayın.

Ayrıca  esnaf kefalet kredisi sayfasına da göz atarak esnaflara özel olarak sunulan Halkbank esnaf kefalet kredisinin detaylarını da öğrenebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansci

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir