0

2018 yılı içerisinde tüketicilere sunulan Halk günü ihtiyaç kredisi 2019 yılı içerisinde devam ediyor mu? sorusunun cevaplarını sizlere ileteceğiz. Halkbank’ın tüketicilerine özel olarak sunduğu bu kredinin avantajları nelerdir? Kredi hesaplaması ve başvurusu nasıl yapılır? sorularının cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Halk Günü Kredisi 2019

Halkbalk tarafından tüketicilere sunulan krediler hakkında sizlere genel bilgiler ileteceğiz.  Halkbank bankasının her yıl doğum gününü kutlamak amacıyla kişilere Halk Günü Kredisi sunmaktadır. Bu krediler ile tatil, tadilat, düğün ve hobi gibi birçok ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 2016 78. yılı , 2017 de 79 yılı ve 2018 de 80. yılında sunmuş olduğu kredilerin 2019 yılında da tüketicilere sunulması tahmin edilmektedir.

Kredi kampanyası tüketicilere sunulduğunda pek çok kişi bu krediye başvuru yapar. Halk günü kredisi 2019 yılı içerisinde pek çok avantajı olacağını söyleyebiliriz. Halk günü kredisinde en çok dikkat edilen özellik kredinin faiz oranıdır. Düşük faizli krediler tüketicilere sunulmaktadır. Bu kredi için bankanın bazı şartları bulunuyor. Kampanya kapsamında sunulan faiz oranları bankanın sadece kredi mevduat hesabı sahipleri ve sigorta talep eden müşteriler için geçerlidir. Bu şartları yerine getirdiğiniz sürece düşük faizli kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bankanın bu kredileri çıkaracağı zaman ilgili kuruluşlara reklam vermektedir. Bu reklamları sık sık görebilirsiniz. 2016 yılında çıkarılan bu kredi reklamında kredi tutarı 5.000 TL olmuştu. Krediyi isteyen kişilere düşük faizli ve binde 5 tahsis ücretli, isteyen kişilere ise standart faiz oranlı ve masrafsız kredi seçeneği sunulmuştu.

Halk Günü İhtiyaç Kredisi kampanyasının şartlarını sizlere aşağıda iletelim.

  • Kampanyalar iki faiz oranı ile tüketicilere sunulmaktadır. 2019 yılı içerisinde çıkarıldığında bu oranları sizlere ileteceğiz. 2016 yılında bu oranlar 1,25 ve 1,30 olarak kişilere sunulmuştu.
  • Minimum 5.000 TL maksimum 50.000 TL ile 36 aya kadar varan vade oranları bulunuyor.
  • Faiz oranı tercih ettiğiniz duruma göre değişkenlik gösteriyor. Dosya masrafı ödediğiniz durumunda faiz oranı daha düşük, masraf ödemek istemiyorsanız faiz oranı daha yüksek olmaktadır. Bu faiz oranları arasında yüksek oran söz konusu değildir.
  • Kampanya kapsamında bu krediden yararlandığınız takdir de 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isterseniz 36 ay vadenin ilk 12 ayında sadece 78 tl taksit ödeyebiliyorsunuz. Kalan 24 ay içinse 247,66 TL olarak ödemelere devam edebileceksiniz.

Halk Günü İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2019

Bankalar, bu tip kampanyalar için hazırladıkları ürünleri genelde online başvuru yapılacak şekilde kitleyi hedeflemektedir. Krediye online başvuru yapabilmeniz için kredi skorunuzun iyi olması gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Kredi skoru kötü olan kişiler bu kampanyalardan yararlanamaz. Her kredi de olduğu gibi Halk günü ihtiyaç kredisi başvurusu 2019 işlemlerinde kredi skorunuz önemlidir. Başvurularınızı en yakın halkbank şubelerine gidip de yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kredi kampanyasının tüketicilere sunulmasını beklemek olacaktır.

Halk Günü İhtiyaç Kredisi Hesapla 2019

Halk günü ihtiyaç kredileri düşük faizli olarak kampanyalı ve 36 ay vade ile tüketicilere sunulduğundan kredi hesaplamasını yapmanız gerekebilir. Bu durumda halkbank sizlere kredinizin hesaplanması amacıyla gerekli detayları verebilir. Buna ek olarak Halk Günü ihtiyaç kredisi hesapla 2019 işlemlerini çeşitli hesaplama araçlarından veya bankanın web sitesinde yer alan ihtiyaç kredisi hesaplama alanından yapabilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 3]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir