Garanti Personel Alımları 2019

tarafından
171
Garanti Personel Alımları 2019

Garanti personel alımları 2019 yılı içerisinde devam etmektedir. Devam eden iş ilanlarından size uygunsa eğer başvuru da bulunabilirsiniz. Başvuru yapacak kişilerin CV bilgileri düzenlemesi gerekmektedir.

Garanti bankası her geçen gün bünyesine yenilikçi kişiler katarak iş hedeflerini büyütmek istiyor. Sizden bankanın iş ilanlarına başvuru yaparak kariyer hedeflerinize hızla ulaşabilirsiniz. Garanti bankasının amacı çağın olanaklarını herkese sunmayı hedeflemiştir. 1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti bankasının 385 Milyar Türk Lirasına yaklaşan finansmanı ile Türkiye’nin en büyük ikinci bankası arasında yer alıyor.  Kurulduğu günden itibaren pek çok alanda faaliyet gösteren Garanti Bankası müşterine yardımcı olmak için çeşitli destekler veriyor. Müşterine sunmuş olduğu kampanyalar ve fırsatları her yıl yenileyip müşteri potansiyelini arttırmaktadır.

Garanti bankasının Üniversite öğrencisi, yeni mezunlar ve deneyimliler için iş ilanı devam eden başvurular aşağıda yer alıyor. Garanti web sitesi üzerinden bu ilanlara başvuru yapabilir, aranan kriterleri de öğrenebilirsiniz.

  • Garanti Bankası  25811 / GARANTİLİ GELECEK – ŞUBE  / Son Başvuru Tarihi: 13 Mart 2019
  • Garanti Bankası İstanbul, Ankara 25810  / TALENT DAY /  Son Başvuru Tarihi: 13 Ocak 2019
  • Garanti Bankası İstanbul 25800 / GÜVENLİK GÖREVLİSİ / 
  • Garanti Bankası Sivas 4916 / TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2018
  • Garanti Bankası Sivas  5365  / TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2018
  • Garanti Bankası İstanbul Avr. /Müşteri Danışmanı / Son Başvuru Tarihi: 17 Ocak 2019
  • Garanti Bankası İstanbul Avr. / Hizmet Satın Alma Yönetmeni / Son Başvuru Tarihi: 17 Ocak 2019
  • Garanti Bankası İstanbul Avr. Asya / Müşteri Kazanım ve Pazarlama Analitiği Yönetmeni / Son Başvuru Tarihi: 17 Ocak 2019
  • Garanti Bankası İstanbul Asya / Müşteri Danışmanı  / Son Başvuru Tarihi: 17 Ocak 2019
  • Garanti Bankası İstanbul Avr. / Yapısal Risk Uzmanı, Yönetmeni / Son Başvuru Tarihi: 17 Ocak 2019

Başvuru yapacak kişilerin güncel iş ilanlarını Garantili kariyer adı altında https://www.garanti.com.tr  adresinden ulaşabilirsiniz. Belirtilen linki kopyalayıp adres satırına yazmanız yeterli olacaktır. Her ilan için istenen kriterler farklı olabiliyor. Size uygun olan kritere başvuru yapabilirsiniz. Bankacılık sektörü ülkemizde oldukça gelişim göstermektedir. Hedefleriniz için Garanti bankası size iyi bir fırsat olabilir. Başvuracağınız günde ilanlar farklılık gösterebilmektedir. Kariyer net üzerinden de ilanları görebilirsiniz. Başvuracağınız sürede bu ilanları kontrol etmeyi unutmayınız.

Garanti İşe Alım Süreci 2019

Öncelikle Garanti bankasından size uygun olan ilana başvuru yapmanız gerekiyor. Bankanın sizin için istenen kriterlere ve deneyime sahipseniz başvurunuz değerlendirecektir. Sadece olumlu olacak başvurulara banka tarafından dönüş yapılmaktadır. Bankanın kriterleri arasında en önemlisi askerliktir. Askerliğinizi yapmış veya 2 yıl tecilli olması gerekiyor. İstenen şartları sağladığınızda banka tarafından mülakat görüşmelerine davet ediliyorsunuz. Mülakat görüşmelerinde başarılı geçerse eğer banka personeli olmaya bir o kadar yakınsınız diyebiliriz. Garanti işe alım süreci 2019 bilgileri bu şekildedir. Burada önemli olan bankanın başvuracağınız pozisyon için istediği kriterleri bilmektir. Bu kriterleri iş ilanı detaylarında bulabilirsiniz.

Banka hakkında sormak istediğiniz diğer tüm soruları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 3]