Garanti GSM TL Yükleme 2019

tarafından
141
Garanti GSM TL Yükleme 2019

Ülkemizin en önemli bankalarından biri olan Garanti Bankası üzerinde cep telefonunuza TL yükleme işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Pek çok işlemleri yapabileceğiniz garanti bankası cep/internet uygulamasından işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yazımızın devamında sizlere Garanti GSM TL yükleme 2019 işlemleri hangi operatör için geçerli bunun detaylarını aktaracağız.

Garanti Türk Telekom TL Yükleme 2019

Garanti mobil bankacılık uygulaması ile ihtiyaçlarınızı ve ticari işlemleriniz gibi pek çok finansal işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Bireyse ve Kurumsal müşterilerle birlikte Kobi’lerin istedikleri zaman, istediğiniz yerde tüm bankacılık işlemlerinizi mobilden gerçekleştirebiliyorsunuz.  Tüketicilerin işlemlerini kolaylaştırmak amacını sağlayan Garanti cep mobil bankacılık uygulaması sayesinde para transferi, döviz işlemleri, kredi kartı başvurusunun yanı sıra gelir ve giderlerinizi takip edebilirsiniz. Bu durumlara ek olarak Garanti Türk Telekom TL yükleme 2019 işlemini de yapabilirsiniz. Hattınız Türk Telekom (Avea) ise garanti üzerinden TL yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paket yükleme işlemini nasıl yapabilirim diye soracak olursanız eğer;

  • Garanti Cep’ten İşlemler > Ödemeler > GSM TL > Paket Yükleme > Türk Telekom > TL / Paket Yükleme işlemini takip ederek telefonunuza TL yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Garanti İnternet’ten bu işlemi yapmak istiyorsanız  Ödeme > GSM / TL Yükleme > Turk Telekom > Yükleme adımlarını takip ederek TL yükleyebilirsiniz.
  • GarantiOne’dan  İşlemler > Ödemeler > GSM TL / Paket Yükleme > Turk Telekom> TL / Paket Yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Belirmiş olduğumuz üzerinden TL veya İnternet paketi yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu duruma ek olarak garanti web sitesi üzerinden Hızlı Öde, Hızlı Al alanından GSM TL Yükleme işleminizi kolay bir şekilde  yapabilirsiniz.

Garanti Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2019

Garanti Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2019

Türk telekom faturasız hatlar için garanti bankası 30 Kasım’a kadar geçeri tek seferde 35 TL yükleme yaptığınızda haftalık 2 GB, Her 40 TL üzeri yükleme yapıldığında ise haftalık 5 GB internet paketi hediye ediyordu.

2018 yılı içerisinde gerçekli olan bu kampanyanın 2019 yılı içerisinde tekrardan banka tarafından kişilere sunulması bekleniyor. Bu işlem aktif olduğunda telefonunuza yükleme yapmadan önce Banka yazıp 5555’e mesaj göndererek kampanyaya dahil olmanız gerekiyor. SMS ile kampanyaya katılma işlemi ücretsiz olacaktır. Garanti Türk Telekom bedava internet paketi 2019 yılı içerisinde tüketicilere sunulduğunda bizde tüm detayları ve gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Garanti web sitesi üzerinden Türk Telekom TL yükleyebilir, internet bankacılığından tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]