Garanti EFT Ücreti Ne Kadar 2019

tarafından
124
Garanti EFT Ücreti Ne Kadar 2019

Ülkemizde bankalar arası veya banka içerisinde işlem yaparken hesap işlem ücreti alınmaktadır. Garanti bankası hesapları arası yapılan havale veya başka bankaya yapılan eft transferi için alınan işlem ücretleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Ülkemizde tüm bankaların uyguladığı işlem ücretleri tüketicilerden tahsis edilmektedir. Garanti EFT ve havale ücreti ne kadar 2019 sorusunun cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”1898″]

Garanti EFT Ücreti 2019

Garanti bankasının müşterisi iseniz farklı bir bankaya yapmış olduğunuz EFT işlemlerinde ücret ödemek zorundasınız. Şubeler üzerinden yapılan EFT işlemi için en düşük 75 TL en yüksek ise 750 TL  işlem ücreti ödemek zorunda kalırsınız. İnternet Bankacılığı üzerinden yapılan EFT işlemleri için min. 6,75 TL ücret alınırken, mobil bankacılık üzerinden yapılan işlemler için 3.28 TL ödemek zorundasınız. Bankanın sitesinde yer alan Garanti EFT ücreti 2019 tutarlarını aşağıda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

 • Alo Garanti üzerinden yapılan EFT ücreti Min. 70 TL / Max. 120 TL
 • Cep Şubesi üzerinden yapılan EFT ücreti Min 6.75 TL
 • Düzenli Ödeme talimati (Garanti Cep/Garanti İnternet/Alo Garanti/Şube) EFT ücreti 3.28 TL
 • GarantiOne üzerinden yapılan EFT ücreti 2.50 TL TL
 • Gişeden Başka Banka Kredi Kartı Ödeme 15.00 TL
 • Kasadan Başka Banka Kredi Kartı Ödeme 15.00 TL
 • İnternet Şubesi üzerinden yapılan EFT ücreti 6.75 TL
 • Kredi Kartından yapılan EFT ücreti 10.00 TL
 • Paramatik Başka Banka Kart Borç ödeme 18.00 TL
 • Paramatik üzerinden yapılan EFT ücreti 18.00 TL
 • Şubeden yapılan EFT ücreti Min. 75.00 TL / Max. 750 TL

Bu duruma ek olarak bankanın https://www.garanti.com.tr/tr/yardim_ve_oneriler/urun_ve_hizmet_ucretleri.page adresinden detayları görüntüleyebilirsiniz. Yapılan işlemler için bu ücretleri öğrenmenizde fayda var. Acil para transferi veya ödemeniz gereken miktarlar olduğunda alınacak olan eft ücretleri sizi şaşırtabilir ve zor durumda kalabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”899″]

Garanti EFT Saati 2019

Yapacağınız EFT işlemleri için her bankada olduğu gibi Garanti Bankasında da  işlem ücretinin yanı sıra saatleri bulunuyor. EFT işlemleri 7/24 yapılmamaktadır. Bu yüzden belirtilen saatler arasında yapmanız gerekiyor. Garanti EFT saati 2019 yılı güncel bilgisi 09:00 ile 17:15 arasındadır. Bu işlemleri mesai saatleri içerisinde yapabilirsiniz yani haftanın ilk 5 günü yapabilirsiniz. Hafta sonu EFT işlemleri yapılamamaktadır. EFT yani sıra havale işlemini 24 saat yapabilirsiniz. Bu demek oluyor ki garanti bankası hesapları arasında yapabileceğiniz işlemleri 7/24 yapabilir, eft işlemlerini ise sadece mesai saatlerinde yapabilirsiniz.

Garanti EFT saatlerinde şu an için değişiklik yapılması beklenmiyor. EFT ile ilgili sormak istediğiniz tüm detayları bizlere iletebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]