0

Acil paraya ihtiyacınız olduğunuzda ve hesabınızda para yokken bile nakit çekebileceğiniz ve ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz Garanti Avans hesap 2019 işlemleri hakkında tüm detayları sizlere aktaracağız. Kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı avans hesap(kredili mevduat hesabı) üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Avans hesap limitinizi kullanabilir sadece kullandığınız tutar ve gün için faiz ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti avans hesap açma ve  faiz oranları hakkında sizlere gelişmeleri aktaralım.

Garanti Avans Hesap Açma 2019

Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan Garanti Bankası üzerinden nakit avans açabilirsiniz. Garanti açma hesap saçma 2019 işlemleri için pek çok alternatif yol bulunuyor. Garanti Avans hesaba nasıl başvururum diye soracak olursanız;

 • Garanti İnternet’te yapılan Başvurular > Kredi > Avans Hesap adımlarını takip ederek başvuru talebinizi bankaya iletebilirsiniz.
 • Garanti Cep’te uygulamasından Bankacılık İşlemleri > Başvurular > Kredi/Avans Hesap Başvurusu > Avans Hesap Başvurusu  adımlarını takip ederek başvuru talebinizi iletebilirsiniz.
 • www.garanti.com.tr web sitesinde yer alan başvuru formu aracılığı ile talepte bulunabilirsiniz.
 • Size en yakın olan Garanti Bankası şubesine giderek avans hesap açtırabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”1514″]

Garanti Avans Hesap Açma 2019

Garanti Avans Hesap İçin Gerekli Belgeler 2019

Banka ile yapılan her çalışmada mutlaka bir takım evraklar isteniyor. Garanti bankası ile ilk defa çalışıyorsanız istenecek olan belgeleri aşağıda maddeler halinde iletelim.

 • Nüfus Cüzdanı:  Üzerinde vatandaşlık numarası bilgisi yer alan nüfus cüzdanınız ile başvuru talebinizi bankaya iletebilirsiniz.
  • Gelir Belgesi:  Çalışma şekline göre belirlenen gelir belgesi banka tarafından talep edilebilir.
  • Ücretli Çalışıyorsanız Bordro veya Gelir Yazısı: 2 aydan eski olmayan bir adet güncel bordro veya sgk sicil numaranız, iş yeri sicil numarası, aylık net ücret ve maaşınız da haciz olup olmadığına dair bilgileri içeren son 1 aya ait gelir yazısı ile imza sirküleri banka tarafından talep edilebilir.
  • Emekli bireyseniz Emekli Belgesi: Emekli maaşınızı gösteren banka hesap cüzdanınızın olması gerekmektedir.
  • Şahıs şirketi sahibi iseniz Firma bilgileri: Güncel vergi levhası ve yılık gelir vergi beyannamesi bankaya iletilmesi gerekmektedir.
  • Sermaye şirketi ortağı iseniz Firma bilgileri: güncel vergi levhası ile yıllık kurumlar vergi beyannamesi bankaya iletilmesi gerekiyor.
  • Kira geliri sahibiyseniz Kira belgesi,
  • Faiz geliri sahibiyseniz hesap cüzdanı,
  • Çiftçi iseniz çiftçi belgesi,

Garanti avans hesap için gerekli belgeler 2019 listesidir.

[ilgiliicerik icerik_id=”1576″]

Avans Hesap Faiz Hesaplama Garanti 2019

Garanti bankası faiz oranı her tutar için %2,25 olarak belirlenmiştir. Avans hesabınıza yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki gün yansıtılıyor. 200 TL’nin 5. gününde yapılan ödemeler 6. gün üzerinden faizi hesaplanmaktadır. Kullanım süresince KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 1,08 TL olarak belirlenmiştir. Borcun 5. gün sonunda kapatılması durumunda ödenmesi gereken tutar 201,08 TL olacaktır.

Avans hesap faiz hesaplama garanti 2019 işlemine örnek verecek olursak eğer 7.500 TL limit talep eden kişinin Para Çekme tarihi 26.01.2019 Para Yatırma Tarihi 24.02.2019 olursa bu süre içerisinde faiz tutarı 168,75 TL olacaktır. Aylık akdi faiz oranı %2,25 üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Bu faiz oranı değişkenlik gösterdiğinde hesaplama işlemleri de değişecektir. Toplam geri ödemeniz 7.702,50 TL olacaktır. Hesaplama işlemi hesaplama araçlarını kullanarak yapabilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir