0

Digital bankacılık olarak adlandırılan Enpara sayesinde müşterilerin fiziksel bir banka şubesi müşterisi olma zorunluluğu ortadan kalkmıştır. Enpara.com fiziki şubesi olmadığından dolayı kira, su, elektrik ve benzeri masraflardan tasarruf etmektedir. Edilen bu maliyet avantajı müşterilere  daha yüksek mevduat faizi ve masrafsız işlem, komisyonsuz işlem veya ürün gibi pek çok ayrıcalık avantaj olarak yansıtılmaktadır.

Finansbank enpara başvuru işlemleri  hakkında tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Finansbank Enpara Faiz

Finansbank müşterisi olmak istiyorsanız öncelikle https://www.qnbfinansbank.enpara.com/bireysel-basvuru resmi adresinden başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.

Başvuru formunda nüfus cüzdan bilgilerini, adres bilgileriniz isteniyor. Başvuru formu sonrası forma belirtmiş olduğunuz irtibat numarası üzerinden aranıyorsunuz. Başvuru bilgileriniz teyit edilip, randevu aşamasına geçiliyor. Yani sizin herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmayacaktır. Müşteri temsilcisi ile randevulaştığınız gün ve saatte enpara saha satış temsilcisi sizi ziyaret edip gerekli form imzalarını almaktadır. Formu imzalamanız durumunda size gerekli kartınız teslim ediliyor. Ürün ve hizmetler konusunda da kart teslim sırasında bilgilendiriliyorsunuz. Birikimleriniz için en yüksek faizi enpara üzerinden alabilirsiniz. Mevduat TL üzerinden Finansbank enpara faiz oranlarını aşağıda sizlere iletelim.

Toplam mevduat büyüklüğü*Birikim (Günlük) 32 gün46 gün92 gün181 gün
0 - 100.000 TL arası %17,00%20,00%20,00%20,00%20,00
100.000 - 250.000 TL arası %17,75%20,75%20,75%20,75%20,75
250.000 TL ve üzeri %18,00%21,00%21,00%21,00%21,00

[ilgiliicerik icerik_id=”1429″]

Enpara Digital bankacılık modelinin 3 temal prensibi bulunuyor.

  • Her zaman en iyi fırsatı sunmak,
  • Komisyon olmadan, masrafsız ürün ve işlem ayrıcalığı sunmak,
  • Sade, kolay ve hızlı bankacılık hizmeti sunmak

Finansbank Enpara Faiz

Enpara müşterisi olmanız durumunda sizlere vadesiz TL mevduat hesabı açılmaktadır. Buna bağlı çalışan bir banka kartı Encard veriliyor.  Yüksek faiz oranları ile vadeli mevduat hesabı, vadeli birikim hesabı, altına yatırım olanağı gibi pek çok işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bu duruma ek olarak avantajlı fiyatları 7/24 altın, USD ve EURO gibi para işlemleri alım satım da yapabilirsiniz. Para transferi, tüm talimatlar da internet bankacılığı üzerinden rahatça yapılabilir.

Finansbank Enpara İletişim

Her türlü soru ve görüşleriniz için İnternet ve cep şubesinden enpara ile iletişime geçebilirsiniz. 0850 222 3663 Çözüm Merkezi üzerinden müşteri danışmanları aracılığı ile sorununuzu çözebilirsiniz. Enpara.com bankacılığın mail adresi cozum@enpara.com olarak belirtilmiştir.

Şirket unvanı QNB Finansbank A.Ş.  adı altında hizmet veren enpara ile tüm nakit çekim işlemleriniz için finansbank ATM’lerini ücretsiz diğer tüm banka ATM’leri üzerinden yapmış olduğunuz işlemlerde ücret karşılığı kullanabiliyorsunuz. En para şu an en çok tercih edilen bankacılık arasında yer alıyor. Finansbank enpara iletişim üzerinden tüm detayları öğrenip gerekli desteği alabilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir