Faizsiz Ev Alma 2019

tarafından
140
Faizsiz Ev Alma 2019

2018 yılı içerisinde ev kredileri faizlerinde düşüş yaşansa bile bankaların yapmış olduğu kampanyalarda düşüş yaşandı diyebiliriz. Bu duruma istinaden faizsiz ev kredisi alma 2019 yılı içerisinde mümkün mü? Vatandaşlar tarafından araştırılmaktadır. Bizde bu konuya açıklama getirmek istiyoruz.

Ev almak ciddi bir meseledir. Kişiler bu durum üzerinde oldukça düşünüp, iyi hesaplamalar yapmaları gerekiyor. Yapılacak bu hesaplamalar üzerinde en uygun evi ve krediye uygun olup olmadığını bilmek isteriz. Yazımızın devamında sıfır faizli konut kredisi veren bankalar ve diğer konuları sizlere iletelim.

Sıfır Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar 2019

Sıfır faizli konut kredisi sahip olmak için bazı alternatif yollar mevcuttur. Projeden ev almak 2019 yazımızda da detayı iletmiştik. Vatandaşlar projelerden yararlanıp kredilerden daha uygun avantajlı ev sahibi olabiliyorlar. Sıfır faizli konut kredisi veren bankalar 2019 yılı içerisinde olmasa bile projelerden yararlanarak ilgili firmalardan ev sahibi olabilirsiniz. Detaylarını aşağıda iletiyoruz.

 • Fuzulev :  Fuzulev üzerinden bir çok yol ile vade farksız, peşinat ödemeden veya faizsiz ev sahibi olabileceğiniz kampanyalar mevcuttur. Bu sistemden yararlanarak ev sahibi olabilirsiniz. Kira öder gibi ev sahibi olamabilmeniz mümkün hale getirilmiştir.
 • Eminevim : Son zamanların en çok tercih edilen projelerinden biri olan Eminevim kampanyalarından yararlanıp kendi bütçenize göre ev sahibi olabiliyorsunuz. 210 aya kadar vadeli taksitlerle ev sahibi olabilmeniz mümkündür. Reklamlarını sürekli gördüğünüz Eminevim projelerinden yararlanarak ev alabilirsiniz.
 • Babacan Port Royal :  İstanbulun Avrupa yakasında Küçükçekmece de yapımı hala süren Babacan Port Royal firması üzerinden ev sahibi olabiliyorsunuz. 0 faizli 40 ay vade ile ev sahibi olabilmeniz mümkün. Banka kredisi kullanmadan senetle konut sahibi olabilme fırsatları sunulmaktadır. Firma tarafından 1+0, 1+1, 2+1 veya 3+1 ev dairelerinden yararlanabilirsiniz.
 • Dap İzmir :  İlgili firmanın tam olarak 700 dairenin bulunduğu projeden 40 ay vade ile sıfır faizli ev sahibi olabilmeniz mümkündür.
 • Elite Concept : Fikirtepe de bulunan yükselen firmalar arasında yer alan Elite Concept projesinden yararlanıp konut sahibi olabiliyorsunuz. 48 ay vade ve %10 indirim ile kampanyalar tüketicilere sunulmuştur.
 • Atakent Panorama İzmir : Çiği İlçesinde lüks dairelerinden oluşan evlerin sahibi olabilirsiniz. Kredi taksitleri 3.500 Türk Lirası olarak belirlenmiş olup bütçenize uygun evi tercih edebilirsiniz.
 • Mahall Ankara : 60 ay vade ile %0,98 faiz oranı ile konut kredisi sahibi olabilirsiniz.

Belirtilen firmalar üzerinden irtibata geçip detayları sorgulatıp ev sahibi olmak için gereken şartları öğrenebilirsiniz. Projeden ev alınması bankalardan kredi alınmasına daha avantajlı zemin hazırlamaktadır.

2019 Konut Kredisi

Konut kredisinde bankalar tarafından uygulanan faiz oranlarını detaylı olarak sizlere iletiyoruz. 6 Ocak itibari ile bazı bankaların konut kredisi faizlerini sizlere iletelim.

 • ING Bank Ev Kredisi Faiz Oranı %1,89
 • Ziraat Bankası Ev Kredisi Faiz Oranı %1,98
 • Yapı Kredi Ev Kredisi Faiz Oranı %1,99
 • Garanti Bankası Ev Kredisi Faiz Oranı %2,20
 • ICBC Bank Ev Kredisi Faiz Oranı %2,28
 • Halkbank Ev Kredisi Faiz Oranı %2,09
 • DenizBank Ev Kredisi Faiz Oranı %2,29

Olarak güncellenmiştir. Bankalar üzerinden ev sahibi olmak istiyorsanız faiz oranlarını tekrar teyit etmeyi unutmayınız. Size en uygun konut kredisinden yararlanarak ev sahibi olabilirsiniz.  2019 konut kredisi hakkında diğer tüm bilgileri Konut Kredisi kategorisinde bulabilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]