Faizsiz Esnaf Kredisi 2019

tarafından
154
Faizsiz Esnaf Kredisi 2019

Ülkemizde ekonominin yükselmesi ve üretime katkıda bulunulması amacıyla esnafların ve sanatkarların bankalar tarafından faizsiz esnaf kredisi 2019 yılı içerisinde de alması mümkündür. Faizsiz kredi kullanmak isteyen esnaflar, bankalardan alacağı krediyi üretime veya istihdama yani ekonomik faaliyetlere katkıda bulunabilecek bir iş için harcaması gerekmektedir. Bu işleri belgeleyebilirse çeşitli kurumlardan kolay bir şekilde sıfır faizli kredi tahsis alabilirler.  Yazımızın devamında esnaf kredileri hakkında tüm detayları sizlere ileteceğiz. Küçük, orta ve büyük çaplı esnaf ile Kobilere özel verilen kredi seçeneklerin detaylarına ulaşabilirsiniz. Esnafa kredi veren bankaları hep birlikte inceleyelim.

Esnafa Kredi 2019

Türkiye’de yaklaşık 2 milyon kişi esnaf olarak çalışmaktadır.  Kişi sayısı fazla olunca bankalar tarafından esnaflara özek kredi kampanyası yapılmaktadır. Esnafa Kredi 2019 yılında da devlet tarafından sunulacaktır. Devlet tarafından sunulan bu kredilerle esnaflar sıkıntıları giderebilecek, maddi durumlarını daha iyi seviyeye çekebilecekler. Esnaf Kredisi veren bankaların detaylarını iletmeden önce bu krediyi alabilmek için bazı şartlar bulunuyor. Bu şartlar krediyi veren bankalar tarafından belirlenmiştir. Bazı durumlarda bu şartlar bankadan bankaya değişkenlik gösterebilir.

Faizsiz Esnaf Kredisi Şartları 2019

Bankaların istemiş olduğu şartları aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

  • Krediyi alacak esnafın imza sirküleri
  • İş ortağı varsa ortakların nüfus cüzdan fotokopisi
  • Ticaret sicil gazetesi olması,
  • Vergi levhası olması,
  • Gelir ve bilanço tablosunun iletilmesi,

Bu şartlar dışında bankalar gerek duyarsa eğer sizden ek belge talep edebilir.

Esnafa Faizsiz Kosgeb Kredisi 2019

Kosgeb kamu kurumu tarafından esnafa bazı dönemlerde sıfır faizli kosgeb kredi kampanyaları sunulmaktadır. Bu krediden yararlanmak içinde bazı şartlar bulunuyor. Esnaflar kosgeb kredilerine başvurarak faizsiz kredi desteğini alabilirler. Bu kredi ile ticaret alanınızı büyütüp daha fazla maddi gelir elde edebilirsiniz. Krediye başvurma işlemini kosgeb resmi site üzerinden yapabilirsiniz.

Faizsiz Esnaf Kredisi 201911

Halkbank Esnafa Faizsiz Kredi 2019

Tüm esnaflara sıfır faizle başlayan pek çok ihtiyaç kredi kampanyasını Halkbank şubelerine başvurarak yapabilirsiniz. Halkbank esnaflara sağlamış oldukları krediyi detaylandıralım.

  • Esnaf ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik üst limit 200.000 Türk Lirası tutarında kredi.
  • Taşıt ve iş yeri alımlarına yönelik üst limit 500.000 Türk Lirası tutarında kredi.

Krediyi kullanmak için öncelikle Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine başvuru yapmanız gerekmektedir. Ön onay başvurunuz tamamlandıktan sonra Halkbank’tan kredinizi çekebilirsiniz. Halkbank faizsiz esnaf kredisi 60 aya kadar vade yapılmaktadır. Başvuru işlemini tamamlamanız için bağlı olduğunu kooperatife nüfus cüzdanı fotokopisi, esnaf oda kayıt belgesini, esnaf sicil belgesini, vergi levhası göstermeniz gerekmektedir.

Denizbank Esnaf Kredisi 2019

Denizbank tarafından da esnaflara kredi verilmektedir. 80.000 Türk Lirasına kadar ihtiyaçlara yönelik krediler kullanılabilir. Kişiler sms yoluyla, internet şubesi üzerinden veya Denizbank atm veya şubeleri üzerinden başvuruyu yapabilirler. 80.000 Türk Lirasına kadar uygun faizli kredi Denizbank’tan alınabilir. Krediye ön başvuru yaptığınızda banka sicillerinize göre hızlıca cevaplayıp olumlu olumsuz dönüş yapılacaktır. Hatta bu durumlar için bankanın kredi sloganı “esnafa en hızlı kredi” şeklindedir.

Garanti Bankası Esnaf Kredisi 2019

Kobilere ve esnaflara özel kredi seçeneğini sunmakta olan Garanti Bankası 48 ay vadeli 50.000 Türk Lirası kobi destek kredisi vermektedir. Uygun faiz oranlarını banka şubeleri veya web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Garantiden kullanmış olduğunuz krediler ile esnaflar ihtiyaçlarını karşılayabilir.

TEB Esnaf Kredisi 2019

TEB Esnaflara 48 aya varan vadelerle uygun faizli kredi kampanyası yapmaktadır. TEB bankasının esnaf hoşgeldin paketiile vadesiz hesap ve kurumsal internet bankacılığınızı aktif ettikten sonra bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Qnb Finansbank Esnaf Kredisi 2019

Qnb Finansbank’ın “Kobi Para Cepte” sloganı ile esnaflara özel kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ön başvuru işleminizi cep telefonunuzdan TCK numaranızı 7646’a mesaj atarak tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurunuzun ön onay bilgisi tarafınıza olumlu veya olumsuz mesaj olarak gönderilecektir. Başvurunuz onaylanırsa eğer sizden istenen belgeleri temin edip Qnb Finansbank şubesine giderek kredini işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kullanacağınız kredileri isterseniz 3 ay ertelemeli olarak ödeyebiliyorsunuz.

Akbank Esnaf Kredisi 2019

Akbank şubelerinden esnaf kredisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Esnaflara ve kobilere sunulan kredi kampanyaları uygun faiz oranlarında verilmektedir. Bu işlemler için yine ön başvuru yapmanız, ön başvuru sonrası işlemleri tamamlamak için bankaya gitmeniz gerekecektir.

İNG Bank Esnaf Kredisi 2019

Başvuru yapmanız için kobi yazıp boşluk bırakarak TCK numaranızı yazmanı daha sonrasında 2505’e mesaj göndermeniz yeterlidir. 50.000 Türk Lirasına kadar 36 ay vadeli kredinizin ön onayı olumlu sonuçlanırsa İNG Bank şubelerinden alabilirsiniz. Sizden istenen evrakları yanınıza almayı unutmayınız.  ING Bank’ın sağlamış olduğu kredide 3 ay ödemesiz dönem avantajı da mevcuttur. Telefon üzerinden yapılan başvurular ise banka kredi limiti 15.000 Türk Lirasıdır.

Faizsiz esnaf kredileri yukarıda belirtmiş olduğumuz Ziraat Bankası Esnaf Kredisi ‘de vermektedir. Esnaf kredileri hakkında sormak istediğiniz tüm soruları yorumlarda belirtebilirsiniz. Güzel günler dileriz 🙂

 

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]