Evini Değiştiren Konut Kredisinde QNB Finansbank Kampanyası Detayları

tarafından
149
Evini Değiştiren Konut Kredisinde QNB Finansbank Kampanyası Detayları

Şimdi tam zamanı ! Evinizi mi değiştirmek istiyorsunuz ? QNB Finansbank son zamanlarda yaptığı atılımları konut kısmında da devam ettirmekte. Uygun ödemelei konut kampanyalarından yararlanarak evinizi istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz . Nasıl mı ? Yazımızı inceleyelim

Evini Değiştiren Konut Kredisinde QNB Finansbank Kampanyası Detayları ;

Artık evinizin satılmasını bekleyerek zaman kaybetmenize gerek kalmadan bankalardan kredi yöntemi ile bu sorunu çözebileceksiniz . QNB Finansbank evinizin satılması adına bekleme yapmanıza izin vermeden, yeni evinize sahip olabilmenizi sağlıyor. Yeni eviniz için herhangi bir peşinat ödeme gibi bir yükümlülük altına girmeyecek olmanız da doğal olarak işin bir diğer güzel yanı olarak karşımıza çıkıyor. QNB Finansbank ‘a evinizi değiştirmek için hiçbir peşinat ödemenize gerek kalmadan profesyonel ekspertizleri sayesinde değerinin %100üne kadar kredi kolaylığından rahatlıkla faydalanabileceksiniz .

Sektörde yeni inşaatlar ve hareketlendirmeler söz konusu olurken insanlar da daha önceden oturdukları evlerden sıkılmaya, yeni bir ev arayışı içerisine girmeye ya da mevcutta bulundukları eve sığmamaya başlıyor.Artık günümüzde inşaatlar çabuk bittiği için emlak sektörü de çok hızlı büyümeye başladı .

Sektörde son derece fazla konutun olması da taleplerin daha fazla artmasına bir bakıma zemin hazırlıyor. QNB Finansbank müşterilerine;

  • Standart Konut Kredisi,
  • Ana Para Ertelemeli Konut Kredisi,
  • Azalan – Artan Taksitli Konut Kredisi,
  • Peşinatsız %100 Konut Kredisi,
  • Evini Değiştiren Konut Kredisi gibi birden fazla seçenekle bir çok alternatif seçenekler sunuyor.
[ilgiliicerik icerik_id=”986″]

Bu sayede aylarca evim satılsın da evimi değiştireyim diye beklemiyor ve anında evinizi yeniletme ayrıcalığına sahip oluyorsunuz. QNB Finansbank Evini Değiştiren Konut Kredisi hedeflerinden birisi de müşterilerinin bu işler ile uğraşmaması ve evlerinin değerinde satılıp yeni konut sahibi olmaların sağlamaktır.  Aynı zamanda dairenizin ekspertiz değerinin tamamı kadar bu krediyi kullanabilme hakkı da tanıyor.

Bu kredi türünü kullanan kişiler, kredilerini 180 aya kadar vadelettirebilecek, kredisini TL cinsinden kullanabilecek, evin ekspertiz değerinin %100’üne kadar kredi kullanabilme hakkını elde edecek, 12,24 veya 36. taksite koyacağınız balon ödeme sayesinde zorlanmadan geri ödemelerinizi bankanıza yapabileceksiniz.

Bir diğer öğrenmeniz gereken önemli bir konu ise Evini Değiştiren Konut Kredisi faiz oranlarıolduğunu söyleyebiliriz. Buna göre, eğer ki erken ödeme talep edilip vade 36 ayı aşmıyorsa yalnızca %1 tutarda masraf tahsil edilecektir. Fakat 36 aydan fazla ise bu seferde %2’sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilecektir.

Daha erken dönemde ödeme işlemlerinizi devreye koyarsanız erken ödeme masrafı geçerli kabul edilmeyecektir. Bu kredi türünden yararlanmak isteyen kişiler hemen QNB Finansbank şubenin yolunu tutarak satın alınacak ve mevcut konutun tapu fotokopileri, Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı), Güncel tarihli herhangi bir fatura, Maaş bordrosu veya gelir belgesi gibi bankanın istediği gerekli ön görülen evrak ve belgeleri de hazırlayıp sunması gerekiyor. Bu sayede kredinizin onayı daha hızlı bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır.

Başvuru yapmak için en yakın QNB Finansbank şubesine gidebilirsiniz .

Qnb finansbank iletişim ; QNB Finansbank İletişim, Şube ve ATM Adresleri

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]