Esnafa Kredi Veren Bankalar 2019

tarafından
147
Esnafa Kredi Veren Bankalar 2019

Esnafa kredi veren bankalar 2019 listesini size bu makalemizde detaylı bir şekilde ileteceğiz.  Sitemiz aracılığı ile sizlere bankaların kredi faiz oranlarını iletmiştik.  İşlerinizi büyütmek veya borçlarını gidermek için size belirteceğimiz bankalar üzerinden kredi başvuruları yapabilir sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Esnafa Kredi Veren Bankalar

Bankalar tarafından esnaflara 48 ay ile 60 ay arası vadelerle kredi verilmektedir. Esnaflar kredilere başvurmadan önce kredi faiz oranlarına dikkat etmesi tavsiye edilir. Faiz oranları bankadan bankaya değişkenlik göstermektedir. Esnaf kredilerinde diğer kredi göre vade ve tutar kısıtlaması uygulanmamaktadır. Bankaların vereceği krediler işletmelerin gelir düzeylerine göre değişkenlik göstermektedir. Bankanın diğer tüm kredilerde olduğu gibi esnaf kredisinde de bazı şartları bulunuyor. Bu şartları yerine getirdiğiniz sürece başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır. Esnafa kredi veren bankalar listesini hep birlikte inceleyelim.

 1. Qnb Finansbank
 2. Garanti Bankası
 3. Denizbank
 4. Ziraat Bankası
 5. Halk Bankası
 6. ING Bank

Esnaf Kredisi Faiz Oranları 2019

Diğer tüm krediler gibi esnaf kredisinin de faiz oranı olduğunu belirtmiştik. Esnaf kredisi faiz oranları 2019 yılında oldukça merak edilmektedir. Güncel bankaların verdiği faiz oranlarını aşağıda bulabilirsiniz.

 1. Garanti Bankası Faiz Oranı % 1,68
 2. İş Bankası Faiz Oranı  % 1,70
 3. Vakıfbank Faiz Oranı %1,95
 4. İng Bank Faiz Oranı  % 1,35
 5. Halkbank Faiz Oranı % 1,59
 6. Denizbank Faiz Oranı % 1,64

Yukarıda yer alan faiz oranları başvuracağınız günlere göre değişim gösterebilir. Esnaf kredisi almadan önce bankanızdan faiz oranını öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

[ilgiliicerik icerik_id=”529″]

Denizbank Esnaf Kredisi 2019

Esnaf kredileri kullanılacak sektöre göre değişkenlik göstermektedir. Bu sektörlere örnek verilecek olursa eğer, mobilya sektörü kredisi, kırtasiye kredisi, sevis ve taşımacılık sektörü, otomotiv, cczane ve buna benzer ben çok sektörlere 3 aylık ertelemeli ödeme imkanı verilmektedir. 50.000 Türk Lirası tutarında krediler için 1,64 faiz oranı alınmaktadır. Bankanın internet şubesinden başvuru sürecinizi tamamlayıp hesaplama aracı ile ödeme planınızı güncel görebilirsiniz.

Garanti Bankası Esnaf Kredisi 2019

Garanti bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak için şubeye gitmenize gerek yoktur. Online başvuru yapabilirsiniz. Bankanın 48 aya varan vade imkanı bulunuyor. Banka şubesinde üzerinden yapacağınız kredi faiz oranları farklılık gösteriyor.  Kredi tutarına göre örnek vermek gerekirse eğer 10.000 Türk Lirası için 1,68 faiz oranı tutarı üzerinden ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

ING Bank Esnaf Kredisi 2019

ING Bank esnaf kredisi hakkındaki bilgileri size sıralı bir şekilde iletelim.

 1. Başvuru yapmak için Kobi yazıp TCK numaranızı 2505’e mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Bu süreç ön başvurudur.
 2. Kredi faiz oranı %1,35 olarak belirlenmiş ve 3 aylık ertelemeli ödeme imkanı sunulmuştur. 36 vade ile başvurunuzu yapabilirsiniz
 3. Şubeye gitmeden telefonla yaptığınız başvurularda en fazla 15.000 Türk Lirası tutarında kredi alabilirsiniz.
 4. Yüksek kredi isteyen kişiler evraklarını temin ederek İng bank şubesine gitmesi gerekmektedir.

Qnb Finansbank Esnaf Kredisi 2019

Qnb Finansbank şubelerinden esnaf kredisi almak mümkündür. Şubelere gitmeden çekeceğiniz tutarı ve TC kimlik numaranızı 7646’a mesaj olarak gönderirseniz talebiniz ön başvuru olarak değerlendirilecektir. Başvurunuz olumlu sonuçlanması sonrası gerekli evraklarla size en yakın olan şubeye gitmeniz istenecektir. Banka şubelerinde gişede görevli olan kişiden tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Esnaf Kredisi İçin Gerekli Belgeler 2019

 • Şirket ortağınız var ise kimlik fotokopileri
 • İmza sirküleri 
 • Vergi Levhanız
 • Gelir ve bilanço tablonuz
 • Ticaret sicil gazete

Buna ek olarak bankalardan diğer bilgiler talep edebilir. Bankaya başvuru yaptığınızda istenen belgeleri teyit etmenizi öneririz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]