Enpara Harcama Taksitlendirme

tarafından
166
Enpara Harcama Taksitlendirme

Bankacılık ürünlerinden en çok kullanılan kredi kartları hayatımızı kolaylaştırıyor. Kredi Kartları, hemen hemen her yerde kullanılıp nakit ihtiyacımızı karşılayabiliyorlar. Son yıllarda yaygın olarak tercih edilen Enpara kredi kartı kullanıcıları da yapacakları alışverişlerini Enpara harcama taksitlendirme ile kolayca ödeyebilmektedir.

Aylık olarak istediğimiz şekilde ödemeler yapabiliyoruz hem borcumuzu ödemiş oluyoruz hem de kredi limitimiz için kendimize avantaj sağlamış oluyoruz. Tamamen günlük nakit akışımız daha sonraları bize artan nakit ihtiyaçları için ya da beklenmeyen nakit ihtiyaçları için borç alabileceğimiz bir kapı bırakıyor.

Kredi Kartı Ödeme Alışkanlığı

Kredi kartı taksitlerinin ödemeleri ve kredi kartı aylık ödeme alışkanlıkları bizim gerçekçi finans yönümüzü ortaya çıkarıyor. Bazı insanlar harcamaları en yüksekte yapıp ödemeleri hep temelde tutuyor. Bazı insanlarsa “Ayağını yorganına göre uzat” deyiminin tavsiyesine uyup ödemelerini kazancı ile dengede tutuyor.

Bazen de insanlar hayatın akışında biraz risk alıp sonradan pişman alabiliyor. Alınan şey, yapılan harcama o anda mantıklı gibi görünse de daha sonra pişmanlığa sebebiyet verebiliyor. Çoğu müşteri bu tarz yapılan yüklü harcamalar için bir geri dönüş alternatifi bulamazken Enpara harcama taksitlendirme seçeneği sunuyor.

Enpara; bir tür internet bankacılığıdır.  Bu firma size normalde ücretli yapılan işlemleri ücretsiz yapma fırsatı sunuyor. Havale-EFT masrafları almıyor. Enpara harcama taksitlendirme seçeneğini 1000 TL –3000 TL arasında ki harcamalarınızda alternatif olarak kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı İçin Enpara Harcama Taksitlendirme

Enpara Harcama Taksitlendirme

Kredi kartından yapılmış bir alışverişi daha sonradan internet yoluyla taksitlendirebilirsiniz. Bunu yapmadıysanız Kredi Kartı ödeme aşamasında bu ödemeyi taksitlendirebilirsiniz. Her banka tarafından sunulmayan bu imkan Enpara harcama taksitlendirme ismi ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Kendi Ödeme Şeklini Belirleme

Kredi kartınızın ödemesini kendi finansal durumunuza uygun hale getirebilirsiniz. Böylece her ay ortalama aynı ödemeleri yaparsınız ve size sürpriz olmaz. Enpara müşterilerine 2020 aralık ayı sonuna kadar 3 adet 1000 TL lik alışverişi vade farksız masrafsız taksitlendiriyor.

Tek Çekim Harcamaları Taksitlendirme

Enpara kartınızla yaptığınız tek çekim harcamalar daha sonra taksitlendirilebiliyor. Enpara harcama taksitlendirme için vade farkı otomatik olarak hesaplanıyor.

  • Nakit avans işlemleri sonradan taksitlendirilemiyor.
  • Provizyonda bekleyen harcamalar taksitlendirilemiyor.
  • 50 tl nin altındaki harcamalar taksitlendirilemiyor.
  • Encardınız yapılandırıldı ise bu yapılandırma süresi boyunca yapılan harcamalar taksitlendirilemez.
  • 3000 TL den yüksek harcama taksitlendirmeleriniz %1.25 faiz oranıyla hesaplanır.
  • Ekstrenize kadar yaptığınız taksitlendirmeyi iptal edip hakkınızı başka bir harcama için kullanabilirsiniz.
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]