Düğün Kredisi 2019

tarafından
236
Düğün Kredisi 2019

Düğün kredisi 2019 yılı içerisinde evlenecek olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu kredilerin bazı şartları bulunmakla beraber düğün kredisi en uygun hangi bankada bunu bilmeniz gerekiyor. Evlenecek çiftler için bankalardan sunulan krediler hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Düğün Kredisi En Uygun

Evlilik yoluna ilk adımını atmış bireyler için bankalar tarafından sunulan kampanyadan yararlanarak düğün kredisi çekebilirsiniz. Düğün masrafları, ev masrafları ve diğer tüm ihtiyaçlar evlilik yapılacağı zaman kişiler üzerinde oldukça yük hissettirebilir. Bu bağlamda bankaların kişilerin daha rahat etmesi için sunmuş olduğu düğün kredisi en uygun hangi bankadaysa, faiz oranı üzerinden karşılaştırma yaparak avantajlı kredilerden yararlanabilirsiniz. Bankaların evlenecek olan çiftlere sunmuş olduğu kredi faiz oranlarını aşağıda bulabilirsiniz.

  • ING Bank Evlilik Kredisi Faiz Oranı %2,29
  • Burgan Bank Evlilik Kredisi %2,79
  • Akbank Evlilik Kredisi Faiz Oranı %2,63
  • İş Bankası Evlilik Kredisi Faiz Oranı %2,60

Çekeceğiniz kredi oranları üzerinden 36 ay vadeye kadar kredinizi kullanabileceksiniz. Düğün kredisi faiz oranı hesaplamasını iyi yapmanız gerekiyor. Geri ödemeleri bütçenize göre ayarlarsanız daha rahat edersiniz. Kredi başvurusu yapmak istediğiniz bankanın temsilcilerinden kredi hakkında gerekli detayları alabilir, güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Öncelikle düğün kredisi için ön başvuru yapmanız gerekiyor. Ön başvuru sonrası banka tarafından açıklanacak sonuç genelde 15 dk ve 2 iş günü arasında değişkenlik göstermektedir. Bu süre içerisinde banka tarafından kredi talebinize olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır. Olumsuz olabileceği durumlar arasında kredi notu yer almaktadır. Kredi notunuzun yüksek olması, alacağınız kredinin onaylama ihtimalini yükseltir.

Düğün Kredisi En Uygun

[ilgiliicerik icerik_id=”1181″]

Düğün Kredisi Şartları 2019

Evlilik yolunda ilk adımı atmış kişiler için bankaların vereceği kredilerde bazı şartlar bulunuyor. Bu şartları yerine getirmeniz banka açısından oldukça önemlidir. Düğün kredisi şartları 2019 maddeleri bankaların kampanyalarına göre ufak değişiklik gösterse bile genel olarak aşağıdaki şartlar sunulmaktadır.

  • İhtiyaç Kredisi adı altında olan düğün kredileri 36 ay vade ile kullanılabilir.
  • Kişinin gelirine göre çekeceği kredi tutarı belirlenir. Geliriniz düşükse yüksek tutarlı kredi kullanamayabilirsiniz. Bu durum bankanın tüketicilere sunacağı kampanyalara göre değişkenlik göstermektedir.
  • BSMV ve KKDF vergilerine tabi tutulursunuz. İhtiyaç kredilerinde bu vergiler kişilerin çekeceği kredilerden alınmaktadır.
  • İsteğe bağlı olarak eşler ayrı ayrı veya birbirlerine kefil olarak evlenecekleri zaman kredi çekebilirler.
  • Kefil istenip istenmemesi durumu bankadan bankaya değişkenlik gösterebilir. Bu durum yine de gelirinize ve kredi skorunuza bağlı olarak değişkenlik gösterir.
  • Çekeceğiniz kredilerde 3 ay gecikmeli ödeme imkanı tüketicilere sunulmaktadır. Bankadan bu durumu yine de teyit etmeniz gerekiyor.

Düğün için çekilecek kredi şartları yukarıda belirtilmiştir. Krediyi almak istiyorsanız bu şartları bilmeniz size avantaj sağlar. Düğün kredisi şartları 2019 yılı içerisinde herhangi bir değişiklik beklenmiyor. Tercih edeceğiniz bankaya başvuru yaparken bu şartlar tekrar size iletilecektir. Diğer tüm bankaların ihtiyaç, konut veya taşıt kredileri hakkında içerikleri sitemizde krediler kategorisi altında bulabilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]