Denizbank Pos Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler 2019

tarafından
152
Denizbank Pos Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler 2019

Bankacılığın en önemli sektörlerinden biri olan Denizbank, hem bireysel olan hem de kurumsal müşterileri için uygun koşullarda finansal hizmet sunmaktadır. Denizbank bireysel müşterileri için sunduğu pek çok hizmetin yanı sıra kurumsal müşteri içinde POS hizmeti sağlıyor. Kurumsal müşteriyseniz Denizbank üzerinden finansal desteğin yanı sıra POS hizmeti de alabilirsiniz.

Üye iş yerleri için geçerli olmak üzere Denizbank sanal pos, pos cihazı veya yazar kasa Pos gibi ürün hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ek olarak bankanın pos işlemleri için desteği bulunuyor. Denizbank pos destek hattı ve sunduğu hizmetler 2019 detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Denizbank Pos Destek Hattı Telefon Numarası 2019

Denizbank pos destek hattı, banka tarafından iş yerleri için temin edilen POS ürünleri için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermesi üzerine kurulan bir tür müşteri hattıdır. Üye iş yeri için almış olduğunuz cihazlar için Denizbank, sanal pos, pos cihazı, yazar kasa pos gibi cihazları temin edip kurulumunu yapmaktadır. Pos cihazları temini sonrası yaşanan arızalarda bankanın destek hattını arayıp destek alabilirsiniz. Bu konuda sizlere 7/24 destek sağlanır. Pos cihazları elektronik bir cihaz olduğundan sürekli sorun yaşayabilirsiniz. Bu sebepten ötürü bankanın teknik destek çalışanları size yardımcı olacaktır.

Denizbank pos destek hattı telefon numarası 2019 güncel bilgisi 444 0 802’dir. Bu numarayı arayıp talebinizi iletip teknik destek alabilirsiniz.

Denizbank Pos Ekstresi Ücretleri Ne Kadar 2019

Denizbank üye iş yerleri ihtiyaçları için çeşitli pos cihazı ve paketleri sunduğunu iletmiştik. Bu duruma ek olarak Kolay Pos ile Kobi’ler için komisyonsuz sabit ücretli paket sunuyor. Bu paketler üzerinden ekstra ücretleri;

  • Aylık cirosu 1.000 Türk Lirası olan işletmeler için 19,90 TL
  • Aylık cirosu 2.000 Türk Lirası olan işletmeler için 39,90 TL
  • Aylık cirosu 3.000 Türk Lirası olan işletmeler için 59,90 TL
  • Aylık cirosu 5.000 Türk Lirası olan işletmeler için 89,90 TL

Ücret alınmaktadır. Kolay Pos paketlerinde aylık ciro yükselirse ücrette artış gösterecektir. Diğer pos ücretleri hakkında bilgi almak için Denizbank pos destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Denizbank Pos Komisyon Oranları 2019

Denizbank pos komisyon oranları 2019, banka tarafından talep edeceğiniz baz pos paketlerine ve üye iş yerlerinden kesilen orandır. Bankanın uyguladığı Denizbank pos komisyon oranları, almak istediğiniz pos paketlerine göre değişkenlik gösterir. Bazı paketlerde ise komisyon bulunmuyor. Konu ile ilgili detayları öğrenmek, komisyonlar hakkında bilgi almak için bankayı aramanız gerekmektedir.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]