Denizbank Personel Alımı 2019

tarafından
134
Denizbank Personel Alımı 2019

Denizbank personel alımı 2019 yılı içerisinde iş ilanları bulunmaktadır. Bu ilanlara başvuru yaparak Denizbank personeli olmanız mümkündür.  Denizbank Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri pek çok kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Denizbank personeli olmak istiyorsanız iş ilanlarını takip edip başvuru yapmanız yeterlidir.

Banka iş ilanlarından yararlanmak için başvurmak istediğiniz pozisyonun kriterlerini bilmeniz gerekmektedir. Bankanın istemiş olduğu kriterlere uygun olmanız önemlidir. Banka hakkında araştırmalar yapıp, detayları öğrenmek ileride karşılaşabileceğiniz mülakat soruları için faydalı olabilir. Bankacılık sektöründe ilerleme kaydetmek ve kariyer hedefinize Denizbank iş ilanlarına başvurarak gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın iş ilanları detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”808″]

 • DenizBank İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)  / Kredi Kartları Portföy Yönetimi Yönetmen/Yetkili – Başvuru Bitiş Tarihi :04 Ocak 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.) / Müşteri Bağlılığı ve Aktivasyon Asistan/Uzman Yrd. / Başvuru Bitiş Tarihi :04 Ocak 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) / Mobil Satış Temsilcisi – İstanbul / Başvuru Bitiş Tarihi : 12 Ocak 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) /Resmi Raporlama Uzmanı/ Yetkilisi / Başvuru Bitiş Tarihi : 18 Ocak 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) / Güvenlik Görevlisi / Başvuru Bitiş Tarihi : 31 Ocak 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) /  Uluslararası Raporlama ve Konsolidasyon Yetkilisi / Başvuru Bitiş Tarihi : 31 Ocak 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) / İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı / Başvuru Bitiş Tarihi : 25 Ocak 2019
 • DenizBank İstanbul(Asya) /  Yazılım Mühendisi (Engelli Kadrosu) Intertech / Başvuru Bitiş Tarihi :  14 Şubat 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) / Linux Sistem Yöneticisi Intertech / Başvuru Bitiş Tarihi :  14 Şubat 2019
 • DenizBank İstanbul(Asya) / .Net Yazılım Mühendisi Intertech  / Başvuru Bitiş Tarihi : 31 Ocak 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.) / Vardiyalı Network Operasyon Sorumlusu / Başvuru Bitiş Tarihi : 31 Ocak 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.) / MS Teknolojileri Sistem Mühendisi Intertech / Başvuru Bitiş Tarihi :  14 Ocak 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) / İŞKUR Telefonda Satış Temsilcisi / Başvuru Bitiş Tarihi :  15 Şubat 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) / Planlama ve Analiz Uzman Yardımcısı/Uzmanı / Başvuru Bitiş Tarihi :  15 Şubat 2019
 • DenizBank İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) / Uluslararası Raporlama ve Konsolidasyon Yetkilisi

Bu başvurulara ek olarak 12 Ocak 2019 tarihine kadar Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Karabük, Düzce, İstanbul(Asya), Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Muğla, Samsun, Sivas, Tekirdağ,Çorum, Denizli, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul(Avr.), İzmir bölgelerinde Mobil Satış Temsilcisi alınacaktır. Belirtilen süre içerisinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank İş Başvuru Süreci 2019

Denizbank iş başvuru süreci 2019 yılı içerisinde bankaya başvuracağınız kriterlere uygun olmaktan geçiyor. Banka kriterlerine uygun iseniz başvuru sonucunuzu beklemek yeterli olacaktır. Bankaya başvuru yaparken gönderdiğiniz CV bilginizde önemlidir. Bu CV bilginize deneyiminiz varsa geçmiş deneyim bilgilerinizi yazmanız gerekiyor. Tüm bilgilerinizi eksiksiz yazmanız size fayda sağlayacaktır. Bankaya başvuru yaptığınızda değerlendirmeye alınıp adaylar arasından kriterlere en çok uygun olan kişi seçilmektedir. Denizbank tarafından uygun görülürseniz banka sizinle görüşmek için randevu saati verecektir.  Banka mükalatını da başarılı tamamlarsanız banka personeli olabilirsiniz.

Denizbank iş ilanlarını sürekli güncellenmektedir. Banka ilanlarını kariyer net gibi sitelerden veya denizbank web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]