Denizbank Mevduat Faizi

tarafından
145
Denizbank Mevduat Faizi

Denizbank mevduat faiz  ne olacağı konusu oldukça büyük bir önem arz ediyor.

Özellikle enflasyonun yüksek olduğu dönemlerde paramızı enflasyona karşı korumamızın yollarından birisi de vadeli mevduat hesapları olmaktadır. Dolayısıyla günümüzdeki gibi bir enflasyonist ortamda kimse parasını cebinde tutmak istememektedir. Bu durumda geriye iki seçenek kalmaktadır. Birincisi paranın daha fazla değer kaybetmesini beklemeden, parayı harcamaktır. İkincisiyse paranın enflasyon karşısındaki değer kaybını engellemeye çalışarak birikim yapmaktır. Hem Denizbank hem de diğer bankalar vadeli mevduat hesabı seçeneklerinde farklı uygulamalar yapmaktadır. Örneğin bankalar artık e-vadeli mevduat hesapları çıkartmışlardır ve bu hesaplardaki faiz oranları normal vadeli mevduat hesaplarından daha yüksektir.

Dolayısıyla günümüzde birçok insan e-vadeli mevduat hesaplarına yönelmektedir.

[ilgiliicerik icerik_id=”1410″]

Denizbank Vadeli Mevduat Hesabı Açılışı 

Birçok bankada olduğu gibi Denizbank’ta da vadeli mevduat hesabına sahip olabilmeniz için öncelikle bankada hesabınız olması gereklidir. Eğer hesabınız yoksa herhangi bir Denizbank şubesine, yanınıza yalnızca kimlik belgenizi alarak gidebilir ve hiçbir ücret ödemeden hesap açtırabilirsiniz. Eğer vadesiz hesabınız varsa aynı hesap üzerine vadeli hesap ekletebilirsiniz. Böylece Denizbank vadeli mevduat hesabı açılışı anlatmış olduk.  Daha yüksek faiz oranlarından faydalanmak için e-vadeli mevduat hesabı açmak isterseniz Denizbank İnternet şubesi kullanmanız gerekmektedir. Eğer hesabınız İnternet kullanımına açık değilse, yine şubeler aracılığıyla hesabınızı İnternet kullanımına açabilirsiniz.  Aynı zamanda Denizbank’ın mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilir e-vadeli mevduat hesabı açma işlemi dahil birçok işlemi cep telefonunuzdan yerine getirebilirsiniz.

Denizbank Vadeli Mevduat Altın Hesabı 2019

Denizbank Vadeli Mevduat Altın Hesabı 

2018 yılı Türk Lirasının özellikle dolar karşısında ciddi kayıplar yaşadığı bir yıl oldu.

Bu gibi durumların sıklıkla yaşanması ve geçerliliği TL’de çok daha fazla olan yatırım kaynaklarının olması birçok insanın parasını TL olarak saklamaktan daha güvenli yollar olduğu düşüncesine itiyor. Dolayısıyla mevcut birikimi altına ya da dolara çevirerek saklamak birçok insana daha risksiz geliyor. Elbette atın ya da dolar mevduat hesabında faiz oranları TL’ye göre çok daha düşük durumda. Vadeli mevduat altın hesapları genel olarak minimum 10 gramla açılabilmektedir. 10 gramın üzerine yapılan eklemelerde en az 1 gram olacak şekilde yapılabilmektedir. En az 1 ay vadeli en fazlaysa 400 gün yani yaklaşık 13 ay vadeli hesap açabilmeniz mümkün.

Siz de bahsedilen bu imkanlardan faydalanmak, hem risksiz biçimde yatırımınızı altın olarak korumak hem de faiz geliri elde etmek için  Denizbank vadeli mevduat altın hesabı açabilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]