Denizbank Kredi Başvurusu

tarafından
131
Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank, 1977 yılında Zorlu Holding Özelleştirme İdaresi’nden bankacılık lisansı alarak yolculuğuna başlamıştır. Bu süre içerisinde müşterilerine pek çok finansman yardımında bulunmuştur. Denizbank üzerinden alacağınız kredi türleri bulunuyor.

Denizbank kredi başvurusu hakkında sizlere tüm detaylı bilgileri ileteceğiz. Bankanın ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi faiz oranlarını sizlere aktaracağız. Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Denizbank pek çok kampanyası ile tüketicileri kendisine çekmeyi başarıyor. En çok tercih edilen bankalar arasında yer alan bankanın sunmuş olduğu kredilerde bazı şartlar bulunmaktadır. Peki bu şartlar nelerdir? Bu soruların cevaplarını kredi faiz oranları ile birlikte ileteceğiz.

Denizbank Kredi Faiz Oranları

Denizbank üzerinden en çok tercih edilen kredilerin başında ihtiyaç kredisi geliyor. Denizbank faiz oranları bilgisine hep birlikte göz atalım.

Denizbank İhtiyaç Kredisi: %2,80 faiz oranı ile başlayan ihtiyaç kredilerini maksimum 36 ay vade olarak kullanabilirsiniz. Alınabilecek ihtiyaç kredisi üst limiti banka tarafından 55.000 olarak belirlenmiştir. Bankanın hali hazırda bir çalışanıysanız internet bankacılığı üzerinden evraksız yapabilirsiniz. Nüfus cüzdanınız ile en yakın Denizbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Denizbank Konut (Mortgage) Kredisi: Denizbank üzerinden 25 yıla kadar vade oranından yararlanabilirsiniz. Denizbank mortgage 0-60 ay vadeli 100.000 TL’ye kadar kullanırsanız faiz oranı %1,99 olacaktır. 61-300 ay arası ise faiz oranı %2,29 olarak belirlenmiştir. Konut kredinizi Denizbank üzerinden kullanabilirsiniz.

Denizbank Taşıt Kredisi: Denizbank taşıt kredisi en fazla 48 ay vadeye kadar kullanılmaktadır. 3 ay erteleme taksit imkanı ile krediyi kullanabilirsiniz. Kredinin faiz oranı %2,29 olarak belirlenmiştir.

Faiz oranları krediye başvuracağınız günde değişkenlik gösterebilir. Bu durum nedeniyle krediye başvurmadan önce mutlaka faiz oranını teyit ettirmeniz gerekmektedir. Krediye uygun, banka çalışmalarınızın düzgün olması banka açısından önemlidir. Banka sicilinizin düzgün olması durumunda kredi başvurunuz onaylanacaktır. Denizbank veya diğer tüm bankalar hakkında kredi kartı, kredi bilgilerini kategoriler kısmında bulabilirsiniz.

Denizbank Kredi Hesaplama

Denizbank üzerinden alacağınız kredilerin hesaplaması faiz üzerinden yapılacaktır. Kredi faiz oranlarını bilmeniz bu durum için oldukça önemlidir. Bankanın web sitesi www.denizbank.com üzerinden kredi hesaplama işlemlerinizi yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisinde 36 ay, taşıt kredisinde 48 ay ve konut kredisinde 300 aya kadar vadelerle kredi tutarlarınızı hesaplayabilirsiniz.

Denizbank kredi hesaplama işlemleri için pek çok hesaplama aracı bulunuyor. Banka şubelerine gittiğinizde de sizlere bu konuda yardımcı olacak mutlaka banka görevlisi olacaktır.

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]