0

Çks Belgesi ile Tarım Kredisi Veren Bankalar

Ekonominin yükselmesi için tarım ve hayvancılığın önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Tarım işleri için çiftçiler devletin sağlamış olduğu tarım destekleme ödemeleri 2019 yazısında belirtmiştir. çiftçiler tarafından diğer merak edilen konu çks belgesi ile tarım kredisi veren bankalar sorusudur.  Bu konu hakkında araştırmış olduğumuz bilgileri sizinle paylaşmak istedik. Yazımızın devamında bu bilgiyi paylaşacağız.

Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi 2019

2019 Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi vermektedir. Kurulduğu günden itibaren çiftçilerin en büyük destekçisi olan Ziraat Bankası, en çok tercih edilen bankalardan birisidir. Destekleme Ödemelerine aracılık eden Ziraat Bankası tarafından çıkarılan destek kart ile bu ödemelerini alabilirler. Aracılık hizmetlerinin yanı sıra 84 aya varan uygun ödeme taksitleri ile nakit kredi kullandırıyor. Taksit ödemeleri tercihe göre 1, 3, 6 ve 12 ayda bir yapılabilmektedir. Taksitli Tarım Kredisi başvurusu Ziraat Bankası üzerinden yapılabilir.

Yapı Kredi Çiftçi Kredisi 2019

2019 Yapı Kredi Çiftçi Kredisi vermektedir. Yapı Kredi Bankası da çiftçilere desteğini esirgemiyor. Hizmetleri arasında vadeler arasında 10-60 ay arasında değişiklik göstermektedir. Kredi türlerine göre avantajlar size sunuluyor. Hasat zamanına göre, kullanılmak istenen kredi için  ödeme planında esnek vadeler veya eşit taksitlerden yararlanılabilir.

Finansbank Çiftçi Kredisi 2019

Finansbank Çiftçi Kredisi 2019 vermektedir. Tarımsal Bakanlık hizmeti ile çiftçilere taksitli kredi, kredili hesap, kredi kartı ürünleriyle farklı koşullarda destek verebilmektedir. Çiftçilere destek için verdikleri kredi de aklınıza takılan soruları sorabileceğiniz veya yardım alabileceğiniz tarım danışmanları bulunmaktadır. Çiftçilere özel hizmetler, vade bilgisi, kredi tutar, faizler hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Denizbank Çiftçi Kredisi 2019

2019 Denizbank çiftçi kredisi vermektedir. Denizbank şubeleri tarımsal yatırım kredilerini, traktör ve tanımsal ekipman kredisi, sera yapım ve modernizasyon kredisi, meyve tesis kredisi, damla sulama kredisi, arazi alım kredisi, organik ürün kredisi adı altında çiftçilere sunmaktadır. Denizbank tarım kredilerine esnek ödeme planı sunmaktadır. Bu durumu açıklamak gerekirse eğer hasat zamanına ve kazan durumunuza göre ödeme planı ve taksit planı yapılmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak ve başvurmak için Denizbank şubelerine gidebilirsiniz.

Bu bankalar dışında çiftçi kredisi veren bankalar maddeler halinde sizlere iletiyoruz.

  • Akbank
  • Türkiye İş Bankası
  • Garanti Bankası
  • Halk Bank
  • Kuveyt Türk

Şubelerinden çiftçi destek kredisi alabilirsiniz. Alacağınız kredi miktarı banka şubelerine göre değişkenlik gösterebilir. En güncel sağlıklı bilgiyi ilgili banka şubelerinden veya çağrı merkezlerinden alabilirsiniz. Aklınıza gelecek diğer sorular için yorum yapmayı unutmayınız.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir