Anadolubank Taşıt Kredisi 2019

tarafından
145
Anadolubank Taşıt Kredisi 2019

0 km araç sahibi olmak istiyorsanız Anadolubank 48 aya kaar vade seçeneği işe taşıt kredisi sunuyor. Anadolubank taşıt kredisi 2019 yılı içerisinde 18 yaşını doldurmuş olan ve belgelenebilir gelirli tüm bireyler bankanın sunmuş olduğu krediden yararlanabilir.

Taşıt kredisi almak istiyorsanız başvuru sonrası belgelerinizin eksiksiz olarak bankaya şubesine teslim edilmesi gerekmektedir. Belgeler eksiksiz temin ettiğinizde başvurunuz 1 gün içerisinde sonuçlanacaktır. Kredi başvurusunda kredi notunuz çok önemli olup yazımızın devamında kredi faiz oranlarını iletelim.

Anadolubank Taşıt Kredisi Faiz Oranı 2019

Krediler için bankalardan uygulanan faiz oranı mevcuttur. Bu faiz oranları üzerinden kredi çekip dilediğiniz arabayı alabilirsiniz. Anadolu bank taşıt kredisi faiz oranları 2019 yılı içerisinde 0 KM arabalar için 3 ila 48 ay vade imkanıyla  aylık yüzde 2,55 ve yüzde 2,57 oranı ile müşterilere sunulmaktadır. 36 aya kadar alacağınız krediler için yüzde 2,55 , 36 ay ile 48 ay arasında ise yüzde 2,57 arasında faiz oranı değişkenlik gösterecektir.

Anadolubank Taşıt Kredi Başvurusunda İstenilen Belgeler

  • Nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi olması gerekiyor.
  • Gelir durumunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Gelirinizi gösteren belgeler,
  • Gayrimenkul gelire sahipseniz tapu aslı ve fotokopisi bankaya iletilmesi gerekmektedir.
  • 0 km arabalar için proforma faturası istenir.

Anadolubank Taşıt Kredisi için Gerekli Koşullar

Araba kredisi alabilmeniz için bankanın bazı koşullarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şartlar;

  • Noter veya fatura satış sözleşmesi olması gerekiyor.
  • Kasko olması gerekmektedir. Sigorta ve kredi vadesi süresince yenilenmesi gerekmektedir.
  • Krediyi alacak kişinin kredi hayat sigortası yaptırması gerekmektedir.
  • Araç kredisi için kefil gösterilmesi gerekiyor.
  • Kredi alacak kişinin satın aldığı araba üzerine rehin konulmaktadır.
  •  Nüfus müdürlüğü tarafından düzenlenen ikametgah belgesi ve Son 3 aya ait fatura iletilmesi gerekmektedir.

Anadolubank Taşıt Kredisi Hesaplama 2019

Alacağınız kredinin hesabını iyi yapmanız gerekmektedir. Kredi hesaplamak için pek çok hesaplama araçları bulunuyor ancak hesaplama için bankanın web sitesi www.anadolubank.com.tr üzerinden yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Çekeceğiniz tutara ve vade oranına göre ödeme planına ulaşabilirsiniz.

Krediler için kredi skoru oldukça önemli olduğundan geri ödemelerini düzenli yapmanız gerekmektedir. Eğer ödemeleriniz düzensiz olursa kredi alamayıp, kredi skorunuz risk altında olacaktır. Riskli tüketiciler arasında yer alırsanız kredi çekemezsiniz. Faiz oranı üzerinden hesaplamanızı yapıp, bütçenize uygun krediyi çekmeniz gerekiyor. Aanadolubank taşıt kredisi hesaplama 2019 hakkında sormak istediğiniz soruları bizlere yorumda iletebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]