Akbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

tarafından
181
Akbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Her müşterinin yaşayabildiği bir durum olan sim kart blokesi, kolay adımlar sayesinde çok vakit harcamadan çözülebiliyor. Akbank sim kart bloke kaldırma çalışmasını gerçekleştirmek isteyen bütün müşteriler birkaç dakika içerisinde bloke durumundan kurtulabilirler.

Yapılması gereken birkaç adımı detaylı bir şekilde takip etmek ve eksiksiz gerçekleştirmektir. Bloke işlemi bankada kayıtlı olan telefonun operatör değişikliği nedeniyle oluştuğu bilinir. Bu nedenle bankanın sizlere ulaşabilmesi adına bloke kaldırma işleminin mutlaka yapılması gerekir.

Peki, Akbank sim kart bloke kaldırma yöntemleri nelerdir? Birlikte bakalım.

Akbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi İçin Müşteri Hizmetleri

Sim kartın bloke esnasında yapılması gereken adımlardan bir tanesi müşteri hizmetlerinden destek almaktır. Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 25 25 ya da 444 2 525 arandıktan sonra gereken işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Müşteri temsilcisi ile bu konu görüşüldüğü vakit sim kartın blokesinin kaldırılma işlemi hemen uygulanacaktır. Elbette güvenlik adımlarını geçtikten sonra bloke kaldırma işlemi tamamlanır. Annenizin kızlık soyadının bazı harfleri, kimlik numaranız, doğum yeriniz ve doğum tarihiniz. Bu adımlardan sonra bloke kaldırılacaktır.

Akbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Akbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşleminde Şubeler

Banka şubeleri tüm işlemleri yerine getiren en güvenli alanlardır. Herhangi bir konuda sizler için yakın olan bir banka şubesine giderek, gereken işlemi problemsiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Sim kart bloke kaldırma işlemi için de aynı şekilde şubelere gidilebilir.

Akbank sim kart bloke kaldırma adımını gerçekleştirmek isteyen müşteriler, banka şubelerinde görev yapan müşteri temsilcilerine danışabilirler. Bu şekilde sim kartın bloke durumu hızlı ve zahmetsiz bir şekilde kaldırılması mümkün kılınmıştır.

ATM Üzerinden Sim Kart Bloke Kaldırma

Bloke kaldırma işleminde bir diğer seçenek ATM olarak karşımıza çıkıyor. Şube veya müşteri hizmetleri dışında elbette ATM sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Yakınınızda bulunan Akbank ATM’si için gittikten sonra kartınız ile birlikte ATM içerisine giriş yapmalısınız.

Adımı takiben işlemler menüsü altında bulunan mobil şube işlemlerinden sim kart aktifleştirme işlemini gerçekleştirerek bloke problemini rahatlıkla ortadan kaldırabileceksiniz. Yapmanız gereken sadece adımları doğru bir şekilde takip etmek ve eksiksiz şekilde gerçekleştirmektir.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]