Akbank Mevduat Hesabı 2019

tarafından
158
Akbank Mevduat Hesabı 2019

Akbank Mevduat hesabı 2019 yılı içerisinde yapabileceğiniz vadesiz TL ve vadesiz Döviz hesabı özelliklerini sizlere aktaracağız.

Akbank üzerinden vadesiz mevduat hesabı açmanız halinde dilediğiniz an para çekme ve yatırma gibi işlemleri yapabileceksiniz. Basit bankacılık işlemlerinizi zahmetsiz, uğraştırmadan kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Vadesiz hesap üzerinden Akbank banka kartı, kredi kartı, Artı Para, çek, Menkul ve Yatırım hesabı gibi işlemlere başvuru yapabilmeniz mümkündür.  Vadesiz Mevduat ile faturalarınız veya kredi kartı borçlarınız için otomatik ödeme talimatı, kira, aidat gibi ödemeleriniz için düzenli talimatlar verebilirsiniz. ATM üzerinden de 7/24 nakit çekimi yapabilirsiniz. Akbank üzerinden vadesiz hesap açma işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra alışverişlerinizi banka kartınızı kullanarak vadesiz hesabınız üzerinden nakit çekmeden yapabilirsiniz.

Vadesiz mevduat hesaplarınıza erişmek için Akbank Direkt ve ATM üzerinden 7 gün 24 saat ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ek olarak banka kartı şifrelerinizi de hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Akbank Vadesiz TL Mevduat Hesabı 2019

Akbank üzerinden açacağınız vadesiz hesapların TL üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere dair hesap özelliklerini sizlere iletelim.

  • Akbank Banka kartı, Kredi Kartı, Artı Para, Çek, Menkul ve Yatırım hesabı başvuru işlemlerinizi vadesiz hesap üzerinden yapabiliyorsunuz.
  • Faturalarınıza ve kredi kartlarınıza otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz gibi diğer tüm faturalarınıza da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • 7/24 Akbank ATM üzerinden nakit çekimi yapabilirsiniz.
  • Nakit taşımaya gerek kalmadan Akbank Banka kartınızı kullanarak vadesiz hesabınız üzerinden ödeme işlemi yapabilirsiniz.
  • Vadesiz mevduat hesabınızı dilediğiniz gibi kontrol edebilir ve Akbank Direkt, ATM üzerinden 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Tek bir form ve imza işlemlerinizi kolayca yapabilmenizin yanı sıra 444 25 25 Akbank telefon şubesinden de Akbank Banka Kartı şifrenizi alabilirsiniz.
Akbank Vadesiz TL Mevduat Hesabı 2019

Akbank Vadesiz TL Mevduat Hesabı 2019

Akbank Vadesiz Döviz Mevduat Hesabı 2019

Akbank üzerinden yatırımlarınızı istediğiniz döviz cinsinde değerlendirip hesabınızdan dövizle havala işlemi yapabiliyorsunuz. Döviz hesabının bazı avantajları bulunuyor. Bu avantajları sizlere aşağıda maddeler halinde sunalım.

  • Yatırımlarınızın hepsini USD, EURO, GBP, JPY, SEK, DDK, NOK, CAD, AUD, CNY ve RUB para birimleri olarak değerlendirebilirsiniz. Bu değerlendirmeleriniz üzerinden dövizli havale işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • İsteğe bağlı olarak döviz hesabınıza bağlı menkul hesabı açtırıp dövizli menkul kıymet ve yabancı yatırım fonu işlemi yapabilirsiniz.
  • Kolay bankacılık sistemi ile vadesiz döviz hesabınıza Akbank Direkt ve 444 25 25 Akbank Müşteri temsilcilerine 7 gün 24 saat ulaşabilir, hesap takip işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

Akbank vadesiz döviz mevduat hesabı 2019 yılı kampanyaları hakkında güncel bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]