3 Ay Ertelemeli Kredi 2019

tarafından
154
3 Ay Ertelemeli Kredi 2019

3 ay ertelemeli kredi 2019 yılı içerisinde de geçerliliğini korumaktadır. Ülkemizde ihtiyaçlarımız gereği maddi sıkıntı yaşadığımızda bankalardan kredi kullanabiliyoruz. Bu krediyi çektiğimizde aylık ödemelerini hemen yapmamız gerekiyor. Bankalar krediyi tüketiciye verdiğinde bu kredinin yatırım için kullanılabileceği, yatırım yapıldığında ise geri dönüşümünün birkaç ay içerisinde olabileceğini üzerinden yola çıkarak düşünülmüş olan 3 ay ertelemeli krediler kişilere sunulmuştur. Bu krediler ise pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır.

Kredinin adından anlaşılacağı üzere özelliği 3 ay sonra ödemeli kredi yani 3 ay ertelemeli kredi olmasıdır. Kredi kullanan vatandaşlar kredi ödemelerini aylık olarak yaparlar. Bazı vatandaşlar ise bu ödemeleri hemen yapıp zor durumda kalmaz istemezler. Bu durum için düşünülmüş 3 ay sonra ödemeli kredi kampanyaları bankalar tarafından tüketicilere sunuluyor.  Bankalar müşteri potansiyelini yükseltmek ve yardımcı olmak adına bu tür kredi kullandırmaktadır.

3 ay ertelenmesi ödemenin de 3 ay sonra başlayacağı anlamına gelmektedir.  Yazımızın devamında ertelemeli kredi veren bankalar hakkında tüm detayları sizlere ileteceğiz

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2019

Ertelemeli kredi kullanabileceğimiz tüm krediler için geçerli olabiliyor. Bu kredi türleri ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi gibi krediler bankadan krediyi kullanacağınız zamandan 3 ay erteleme özelliğinden yararlanarak kredi ödemenizi gelecek aylarda yapabilirsiniz. Kredi ödeme başlangıcı ileri tarihe alınmış oluyor. Gecikmeli kredi olarak da bilinmektedir. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar 2019 listesini size maddeler belirteceğiz. Peki bu bankalar hangisi? sorusunu cevaplayalım.

  • QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi / 3 ay ertelemeli
  • Teb İhtiyaç Kredisi / 3 ay ertelemeli
  • Halkbank Konut Kredisi / 3 ay ertelemeli
  • Vakıfbank Kobi Kredisi /4 ay ertelemeli
  • Akbank İhtiyaç Kredisi /  3 ay ertelemeli

Krediyi kullanacağınız bankaya bu kredi özelliğini sorabilirsiniz. Krediyi alacağınız banka size bu kampanyayı sunabilir. Kredinin ilk taksiti krediyi çektikten sonra belirtilen süreler içerisinde ödenmesidir. Bu krediler yatırım yapan ve yatırım karşılığı kazanç elde etmeyi bekleyen kişileri daha iyi şartlar içerisinde ödeme yapması amacıyla sunulmuştur.

Ertelemeli Krediler

Bankaların ertelemeli krediler verdiklerini söylemiştik. Bu ertelemeli krediler sadece sabit tek kredi üzerinden verilmiyor. Bankaların kullandırmış oldukları, konut kredisi, taşıt ve ihtiyaç kredilerinin yanı sıra esnaf, kobi kredilerinde de verilmektedir. Kredileri almak için bankaya başvuru yapıp detayları öğrenebilirsiniz. Kredinin ertelemeli olup olmadığını anlamak için başvuru işlemini tamamlamadan önce sormayı unutmayınız.

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacımızı gidermek için bankalardan kullanabileceğimiz 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi bulunuyor. Bu krediyi kullanmak için banka şubelerinden veya web sitesi üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Bu krediyi ING Bank, Akbank , Finansbank ve TEB bankası üzerinden kullanabilirsiniz. Bu bankaların ortak özelliği 3 ay ertelemeli kredi vermesidir. Bankanın uygulamış olduğu kredi şartlarını yerine getirdiğinizde başvuru sürecini tamamlayabilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Konut Kredisi

Konut kredisi ile alakalı sizlere sistemiz aracılığı ile pek çok bilgi vermeye çalıştık. Bu sefer ise 3 ay ertelemeli konut kredisi almanızın mümkün olduğunu bilmenizi istiyoruz. Halkbank  gecikmeli konut kredisi vermektedir. Özellikle konut kredilerinde bu durumun avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Geri ödemesi yüksek olan krediyi 3 ay geç ödemek tüketicilere avantaj sağlamaktadır.

3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi

Bankalar 3 ay ertelemeli taşıt kredisi almış oldukları karar sonrası tüketicilere sunmayı uygun görmemiştir. Taşıt krediler en uzun vade süresi 48 aydır. Taşıt kredisi için ilerleyen günlerde gecikmeli kredi çıkarsa sizlere duyuracağız. Diğer kredi türleri gecikmeli krediye uygundur. Taşıt kredisi başvurusu yaparken bu durumu bankanıza tekrar sorgulayabilirsiniz.

Gecikmeli krediler tüketiciler için oldukça avantajlıdır. Yukarıda ilettiğimiz bilgilerden yola çıkarak başvuracağınız günde bankadan bu durumu tekrar teyit etmenizde fayda var.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]