2019 Vakıfbank Pos Başvuru ve Arıza Bildirimi

tarafından
147
2019 Vakıfbank Pos Başvuru ve Arıza Bildirimi

Vakıfbank, bireysel ve kurumsal müşterilerin çeşitli finansal ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Finansal ihtiyaçların yanı sıra kurumsal müşterilerine pos, sanal pos ve yazarkasa pos gibi cihaz temin etmektedir. Vakıfbank’ın sunmuş olduğu pos cihazlarından yararlanmak isteyen işletme sahipleri 2019 Vakıfbank POS Başvuru işlemlerini gerçekleştirip, talepleri doğrultusunda POS cihazı kurulumu gerçekleştirilecektir. Kurulan POS cihaza yönelik çeşitli hizmetler de banka tarafından sunuluyor. Örnek verecek olursak eğer; bankadan almış olduğunuz pos cihazı belli bir süre sonra arıza yaptığında Vakıfbank POS destek hattı üzerinden teknik ekip talep edebilecekler.

Vakıfbank POS kampanya oranları oldukça uygun diyebiliriz. Ülkemizde pek çok iş yeri sahibi Vakıfbank pos cihazını tercih ediyor. Peki POS başvurusu nasıl yapılır? detaylarını iletelim.

2019 Vakıfbank POS Başvuru Nasıl Yapılır?

Pek çok banka tüketicilere POS hizmeti sunmaktadır. Vakıfbank POS ürün ve hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bankaya başvuru yapmanız gerekmektedir. Vakıfbank POS başvuru işlemleri internet üzerinden online yapabilirsiniz. Ön başvuru formunu doldurup bankaya iletmeniz halinde, başvurunuz değerlendirme sürecine alınıp banka tarafından olumlu olumsuz dönüş yapılacaktır. Bu duruma ek olarak başvuru işlemlerinizi Vakıfbank şubeleri üzerinden de yapabilirsiniz. ilgili danışmanlar sizlere POS detaylarını anlatıp, başvuru talebinizi değerlendirmeye alacak.

Pos başvuru işlemlerinde ise işletme sahibinin bilgileri, vergi numarası bilgilerine ihtiyaç duyuluyor. Şubeden gerçekleştireceğiniz işlemlerde bankanın belirlediği prosedürlerin yerine getirilmesi talep edilmektedir. Başvuru sonrası sözleşme imzalanıp, pos cihazınız belli bir süre içerisinde tarafınıza teslim edilecektir.

[ilgiliicerik icerik_id=”2111″]

Vakıfbank POS Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

Vakıfbank, üye iş yerleri için sunmuş olduğu POS cihazından faydalanmak için başvuru yapan işletme sahipleri, pos almaktan vazgeçmeleri durumunda başvuruyu iptal etme hakkına sahiptir. Alınan bu karar sonrası işletme sahibinin direkt banka ile iletişime geçmesi gerekiyor. Bankaya talebinizi ilettiğinde işlemleriniz değerlendirme sürecine alınacaktır. Vakıfbank sanal pos başvuru iptali için ise yine aynı şekilde banka ile iletişime geçmeniz lazım.

Vakıfbank POS Arıza Bildirimi ve İade

Almış olduğunuz pos cihazlarında sorun yaşamanız durumunda bankanın bu konular için desteği mevcuttur. Cihaz ile ilgili sorun yaşayan işletme sahipleri Vakıfbank POS arıza bildirimi işlemlerinin POS Destek hattı üzerinden yapması gerekiyor. Arıza işlemleri için direkt bankaya gitmenize gerek yoktur. Ek olarak POS destek hattı üzerinden iade talebi de yapabilirsiniz.

Vakıfbank POS arıza bildirim ve iade işlemleri 0850 222 0 724 numarası üzerinden yapılmaktadır.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]